Prezenty od zajączka do -40% Prezenty od zajączka

Spójrz na kalendarz i postaraj się nie przerazić! Nie mówiłam? Dosłownie już za chwilę Wielkanoc! Ani się obejrzysz, a będziesz myć okna, malować jajka, trzepać dywan i piec mazurek. Dlatego już teraz pomyśl o świątecznym upominku dla dziecka, zanim będzie za późno! Najlepsze prezenty od zajączka znajdziesz w naszej zaprzyjaźnionej księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl. Przebieraj wśród specjalnie przygotowanych na tę okazję książek, gier i zabawek. Warto tam zajrzeć, bo wszystko znajdziesz w obniżonych cenach, nawet do -40%! 

Prezenty od zajączka Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Prezenty od zajączka do -40%

Boże Narodzenie ma Świętego Mikołaja, a Wielkanoc puszystego uszatego. Dzieciaki uwielbiają niespodzianki, dlatego nie zapomnij przygotować radosnych podarunków swoim pociechom. Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl przygotowała specjalnie miejsce, gdzie prezenty od zajączka złapiesz nawet do 40% taniej. Promocja trwa do 30 marca, więc nie odkładaj zakupów na później. Wszystkie propozycje znajdziesz na tej stronie. A co takiego m.in. się tam znajduje?

Radosna wiosna z serii Ponad 100 naklejek

Radosna wiosna Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

 

Wiadomo, jak wielką miłością dzieci darzą naklejki. Jeśli Twoje również zawsze wyciąga rączki w stronę wszelkich gazetek i książeczek z obrazkami, którymi można ozdobić kartki, szafki, szyby i czoło, to koniecznie sięgnij po książkę Radosna wiosna z serii  Ponad 100 naklejek. To świetna pozycja, w której Twoje dziecko znajdzie nie tylko nalepki, ale również wesołe ilustracje, które będzie mogło nimi przyozdobić, przy okazji bawiąc się wyśmienicie. Istnieje zatem szansa, że tym razem nie znajdziesz ani jednej nalepianki na lustrze! Książka dostępna jest w tym miejscu.

Jajko. Akademia mądrego dziecka. Przygody z nauką Jack Guichard, Cecile Jugla

Jajko. Akademia mądrego dziecka. Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Nieodłącznym elementem Wielkanocy jest jajko. Dlatego idealna okazja jest zapoznanie dziecka z książką Jacka Guicharda i Cecile Jugla pt. Jajko. Z lektury tej Twoje dziecko dowie się jak sprawdzić wiek jajka i skąd wiadomo, czy w środku jest kurczak? Dlaczego jedne jajka są jasne a inne ciemne? Czy skorupka może być przezroczysta? Całą tę wiedzę posiądzie za pomocą kreatywnych zabaw, a w zasadzie 10 fascynujących eksperymentów. Np. kręcąc jajkiem, Twoje dziecko pozna siłę bezwładności, gotując jajko, odkryje, jak ciepło zmienia ciecz w ciało stałe, a wciskając je do butelki – dowie się, że powietrze zmienia objętość pod wpływem temperatury. Ta niezwykła książka czeka  pod tym linkiem.

Wielkanocny zajączek

Wielkanocny zajączek. Wykrojnik Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

 

Wielkanocy zajączek to sympatyczna książeczka z serii Wykrojnik, dostarczająca najmłodszym zabawne, rymowane historyjki o sympatycznych bohaterach, którzy przeżywają ciekawe i pouczające przygody. Biorąc pod uwagę podjętą tematykę w tej części, to idealna propozycja do koszyczka, w którym szykujesz podarunek dla swojej pociechy z okazji Świąt Wielkanocnych. Lektura dla małych czytelników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem, czeka pod tym linkiem.

Inne ciekawe prezenty od zajączka dostępne są w tym specjalnie przygotowanym miejscu na stronie internetowej księgarni TaniaKsiazka.pl. Prezenty nawet do 40% kupisz taniej do 30 marca!

Powiązane artykuły: