Książki i książeczki dla dzieci taniej

Rodzice, którzy czytają książki dzieciom lub zachęcają je do czytania, często nie zdają sobie sprawy, jak cenny prezent im ofiarowują. Książki rozwijają dziecięcą wyobraźnię, empatię, otwierają przed nimi niezwykłe drzwi – do wiedzy, zrozumienia świata, do wspaniałego sposobu na spędzanie wolnego czasu z rodzicami. Naukowcy, tłumacząc, czym różni się oglądanie bajki w telewizji, a słuchanie, jak rodzic czyta ją swojemu dziecku, odparli, że w przypadku telewizji przekaz jest jednostronny. Natomiast, kiedy czytamy dzieciom, one zadają pytania, rozwija się ich ciekawość świata, mamy szansę wytłumaczyć im to, co jest napisane w książce i to, czego nie rozumieją. Sprawdźcie, po jakie tytuły dla dzieci warto sięgnąć, tym bardziej że obecnie na TaniaKsiazka.pl do 7 lutego kupicie książki i książeczki dla dzieci taniej – nawet o 35% taniej.

Książki i książeczki dla dzieci taniej: Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek Cavallo Francesca Favilli Elena

Ta niesamowita książka dla małych i dużych dziewczynek i dziewcząt podbiła półki światowych bestsellerów. Opowiada o wielkich i bohaterskich kobietach, które zdobyły szczyt w różnych dziedzinach. Pokazuje młodym damom, że przed nimi są nieograniczone możliwości, jeśli tylko zechcą po nie sięgnąć.

 

 

Książki i książeczki dla dzieci taniej: Naciśnij mnie Hervé Tullet

Światowy bestseller, który został napisany w prosty, a zarazem genialny sposób. Pokazuje najmłodszym, jak wielką moc mają książki. Wystarczy nacisnąć kilka czerwonych kropek albo na nie dmuchnąć, żeby “sprawić”, że na drugiej stronie pojawią się w zupełnie innym miejscu. Ta interaktywna książeczka działa na bardzo prostych zasadach, a jest dla dzieci źródłem niewiarygodnej zabawy i wiary we własne siły.

Książki i książeczki dla dzieci taniej: Kajko i Kokosz. Szkoła latania Christa Janusz

Szkoła latania szturmem wkroczyła na listę polskich bestsellerów, po tym, jak ogłoszono, że będzie lekturą szkolną w szkole podstawowej. Jednak ten komiks i bez tego zasługiwał na uwagę. Wspaniale wprowadza dzieci do świata zapisanych słów i do tego – czytanych z własnej woli, a nie pod przymusem. Właśnie komisy często stają się tymi pierwszymi “książkami”, które tak niesamowicie zachęcają dzieci do czytania. Dzieciaki z przyjemnością sprawdzą, co tym razem przytrafiło się dla Kajka i Kokosza.

Powiązane: OFICJALNA LISTA LEKTUR SZKOLNYCH 2017, CZYLI „PAN TADEUSZ” W PODSTAWÓWCE

Zapełnijcie biblioteczki swoich dzieci książkami i obserwujcie, jak ich świat się zmienia, a wraz z nim one same.
Książki i książeczki, w tym największe bestsellery przecenione nawet o 35% znajdziecie tutaj>>>

Promocja na książki dla dzieci