PolecamyPromocje

Czas wybrać książki na lato 2017! Promocja do 40% taniej, w tym bestsellery

Książki na lato 2017 Kiedy nowości książkowe, bestsellery i książki dostępne dopiero w zapowiedzi można kupić do 40% taniej, książkoholicy wiedzą, że to okazja, która szybko się nie powtórzy. Tak więc korzystajcie z tej niezwykłej szansy, żeby zapełnić swoje wakacyjne bagaże tytułami, na które polują wszyscy i wybrać książki na lato 2017. 🙂 Teraz na TaniaKsiazka.pl wymienione przeze mnie książkowe “cukiereczki” będą tańsze do 40% jeszcze przez najbliższe 3 dni, do 18 lipca.

Książki na lato 2017, które nie pozwolą nam zasnąć

Wakacje to niewątpliwie czas nadrabiania książkowych zaległości i przesuwania kolejności książek do czytania w naszych domowych zbiorach. Teraz wreszcie mamy to, czego brakuje nam w tygodniach roboczych – czas na czytanie i to nie taki czas, który pojawia się o godzinie 23 w nocy, kiedy dochodzi kolejny antyksiążkowy wróg – zmęczenie. Teraz będą leżaczki, zadaszone ławeczki, miłe okoliczności przyrody, my i książka. Tak więc przeglądajcie najnowszą, bestsellerową listę promocyjną TaniaKsiazka.pl i wybierzcie książki na wakacje, które nie pozwolą Wam zasnąć, nawet po całym dniu balowania na plaży. Sprawdźcie, co można upolować.

Książki na lato 2017 – Po co warto sięgnąć?

Dyskretne szaleństwo Mindy McGinnis to gorąca zapowiedź, która będzie miała premierę 21 lipca. Ta książka to niesamowicie wciągający thriller z fantastycznie nakreślonymi sylwetkami głównych bohaterów. Grace Mae to dziewczyna, która każdego dnia walczy o przetrwanie, a doktor Thornhollow to specjalista od ludzkich umysłów, który dostrzega, jak bardzo umysł Grace różni się od innych. Razem będą tropić seryjnego mordercę młodych kobiet.

Niespokojni zmarli Simona Becketta to bestseller jak i książka szczególnie polecana. Fani Simona Becketta długo czekali na piąty tom niesamowitych spraw kryminalnych, z którymi ma do czynienia antropolog sądowy, David Hunter. Thriller medyczny w najlepszym wydaniu.

Wśród bestsellerów literatury obyczajowej: Diamentowa góra Cecily Wong. To niezwykła opowieść o miłości, trudnych, życiowych wyborach, przeznaczeniu i starożytnej klawie.

Beksińscy. Portret podwójny Magdaleny Grzebałkowskiej to biografia bardzo dziwnej rodziny. Jej członkowie, to ludzie, którzy byli niezwykle zdolni i wrażliwi, jednocześnie nie potrafili okazywać miłości sobie nawzajem. Przyszło im zapłacić za to straszliwą cenę.

Wybierzcie bestsellery, nowości i zapowiedzi dla siebie i sprawdźcie, GDZIE i z JAKIM książkowym bohaterem będziecie spędzać tegoroczne wakacje.

Całą listę promocyjną znajdziecie w tym miejscu.