PolecamyPromocje

Dogówka – Kup książki i dołóż się do karmy dla psiaków ze schroniska

Kup książki i dołóż się do karmy dla psiaków ze schroniskaLubimy nietypowe książkowe akcje. A takie, które łączą się z pomaganiem — uwielbiamy! 4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Właśnie z tej okazji TaniaKsiazka.pl ruszyła z akcją Dogówka.

Dogówka – dołóż się do karmy dla psiaków ze schroniska

Księgarnia przekaże część zysku z Waszych zamówień na zakup karmy dla psiaków ze schroniska w Białymstoku. Chcecie się dorzucić? Wystarczy, że do swojego koszyka dodacie jedną „zwierzęcą” książkę z przygotowanej przez załogę TaniejKsiążki listy. ⇓

NajpPSIA, dogówkowa promocja >>

W schroniskach przyda się każda pomoc. Tym bardziej że zbliża się zima. Nam pękają serca na myśl o tych wszystkich porzuconych psiakach, które tylko czekają na to, aż ktoś je pokocha. Dlatego przyłączamy się do akcji Dogówka i zachęcamy Was, żebyście też wzięli w niej udział. Im więcej książek kupicie, tym więcej jedzenia dostaną podopieczni białostockiego schroniska.

Sprawdź, ile karmy już można kupić za wpływy z akcji >>

Lubicie książki ze zwierzętami w roli głównej? Żeby wspomóc psiaki, możecie wybierać spośród wielu ciekawych pozycji.

Był sobie pies 2. Kup w TaniaKsiazka.pl i dołóż się karmy dla psiaków >>Był sobie pies 2 W. Bruce Cameron

Od 4 października w kinach można obejrzeć ekranizację tej książki. Znacie już historię Baileya, wiernego psiego przyjaciela? Teraz możecie dowiedzieć się tego, jak potoczyła się dalej. Niezwykły piec będzie miał nową misję. Ktoś znów będzie potrzebował nie tylko jego towarzystwa i przyjaźni, ale też opieki. Przygotujcie się na potężną porcję wzruszeń!

Cameron w swoich książkach oddaje głos czworonożnym bohaterom. Historie poznajemy z ich perspektywy. To właśnie za to powieści pisarza pokochało już wielu młodszych i starszych czytelników. Czy jesteście wśród nich?

Sztuka ścigania się w deszczu. Kup w TaniaKsiazka.pl i dołóż się karmy dla psiaków >>Sztuka ścigania się w deszczu Garth Stein

To także zekranizowana książka z psim bohaterem w roli głównej.

Enzo chce pomóc swojemu przyjacielowi. Deny nie radzi sobie po śmierci żony. Znalazł się w bardzo trudnej sytuacji i zapomniał o tym, co naprawdę się liczy, jeszcze trochę i może stracić prawo do opieki nad córką. Enzo postanawia, że zrobi wszystko, żeby jego pan poradził sobie z przytłaczającymi problemami i na nowo odnalazł radość życia.

 

Kocie Mojo. Kup w TaniaKsiazka.pl i dołóż się karmy dla psiaków >>Kocie mojo Jackson Galaxy, Mikel Delgado

Większość miłośników kotów zna program Kot z piekła rodem. Jackson Galaxy udowadnia, że kota nie tylko można zrozumieć, ale też wpłynąć na jego zachowanie.

Ta książka jest jak swoisty przewodnik po kocim świecie. Jeżeli chcesz lepiej zrozumieć swojego mruczka, zrozumieć jego potrzeby fizyczne i emocjonalne — to książka dla Ciebie. A teraz jak ją kupisz, to jeszcze zrobisz dobry uczynek i pomożesz psiakom ze schroniska.

Akcja Dogówka potrwa do 11 października. Więcej na jej temat dowiecie się w tym miejscu. Wszystkie książki, dzięki którym możecie dorzucić cegiełkę do zakupu karmy, znajdziecie w tym miejscu.

Dogówka - Kup książki i dołóż się do karmy dla psiaków ze schroniska >>