Druga szansa Katarzyny Bereniki Miszczuk. Nowe wydanie. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Lubicie książki Katarzyny Bereniki Miszczuk? W takim razie mam dla Was ciekawą wiadomość. 😉 22 sierpnia nakładem wydawnictwa Uroboros (Grupa Wydawnicza Foksal) ukaże się drugie wydanie jej książki Druga szansa. Opublikowano ją po raz pierwszy w 2013 roku i bardzo szybko zdobyła uznanie Czytelników.

Druga szansa Katarzyny Bereniki Miszczuk. Nowe wydanie. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

Druga szansa Katarzyny Bereniki Miszczuk – o czym jest?

Druga szansa Katarzyny Bereniki Miszczuk jest powieścią utrzymaną w klimacie grozy. Świat przedstawiony poznajemy z perspektywy głównej bohaterki. To świat przefiltrowany przez jej obawy i traumę.

Julia budzi się ze snu w dziwnym szpitalu. Nic nie pamięta i nawet nie poznaje własnego odbicia w lustrze. Z biegiem czasu odkrywa, że jej rodzina zginęła w pożarze, z którego tylko jej udało się uratować. To z powodu tej traumy i odniesionych obrażeń ma amnezję.

Okazuje się, że szpital, w którym budzi się dziewczyna, to specjalistyczny ośrodek o nazwie Druga szansa. Specjaliści mają pomóc Julii odzyskać pamięć. Bohaterka zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że wokół niej dzieje się coś dziwnego. Odnosi wrażenie, że lekarzom wcale nie zależy na poprawie jej stanu.

Dziewczyna jest coraz bardziej zagubiona i przerażona. Dodatkowo zaczyna słyszeć dziwne szepty i widzieć tajemnicze postaci. W konsekwencji Julia nie jest pewna, czy może nawet zaufać samej sobie.

Druga szansa Katarzyny Bereniki Miszczuk. Nowe wydanie. Sprawdź w TaniaKsiazka.pl

źródło: Wikipedia

Katarzyna Berenika Miszczuk

Katarzyna Berenika Miszczuk jest młodą pisarką, która nie ogranicza się do jednego gatunku literackiego. W jej dorobku znajdziemy książki z gruntu fantasy, science fiction, a nawet powieści kryminalne. Swoją pierwszą powieść Wilk napisała w wieku 15 lat. Dużą popularność przyniosły jej książki z serii diabelsko-anielskiej (Ja, diablica, Ja, anielica, Ja, potępiona) i serii Kwiat paproci. Dwie z jej książek otrzymały tytuł Najlepszej Powieści Roku w kategorii fantasy nadany przez portal lubimyczytac.pl – Szeptucha w 2016 i Żerca w 2017.

Czy znacie książki Katarzyny Bereniki Miszczuk? Które z nich lubicie najbardziej?

Nowe wydanie książki Druga szansa Katarzyny Bereniki Miszczuk znajdziecie tutaj.

Jeżeli interesują Was inne książki tej autorki, to są w tym miejscu.