Pomysł na prezentPromocje

Dzień Darmowej Dostawy – TaniaKsiazka.pl wysyła zamówienia z 2 grudnia za 0 zł!

TaniaKsiazka.pl wysyła zamówienia za 2 grudnia za 0 zł!

TaniaKsiazka.pl, jedna z największych księgarni w Polsce, tegoroczny zwycięzca e-COMMERCE POLSKA awards 2014 w kategorii Najlepsza Obsługa Klienta, uczestniczy w akcji Dzień Darmowej Dostawy, co znaczy, iż wszystkie złożone dzisiaj (02.12.2014) zamówienia na TaniaKsiazka.pl, niezależnie od sposobu wysyłki i formy płatności, zostaną wysłane za 0 zł. Wystarczy, że zamówienie przekroczy 20 zł i nie jest zamawiane poza granice kraju.

Dzień Darmowej Dostawy ma na celu zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci (jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów). Więcej o całej akcji znajdziecie tutaj.

Dzień Darmowej Dostawy zawsze odbywa się w okolicach początku grudnia, w okresie przedświątecznym, dlatego też jest to bardzo dobra okazja, aby pobuszować po sklepach internetowych i zamówić gwiazdkowe prezenty dla rodziny i przyjaciół. Sklepy internetowe zapewniają dużo większy wybór produktów niż sklepy stacjonarne. W przypadku księgarni TaniaKsiazka.pl jest tak samo. Ekipa księgarni umieściła na stronie widok prezentowy, z podzieleniem na poszczególne kategorie, więc każdy powinien znaleźć odpowiedni upominek dla bliskich.

Cóż można więcej powiedzieć, chyba czas na zakupy 🙂 Sprawdź, jakie prezenty poleca księgarnia TaniaKsiazka.pl >