Dziennik młodej buntowniczki - kup na TaniaKsiazka.pl

Dziennik młodej buntowniczki to fenomenalny dodatek do światowego bestsellera, jakim okazała się książka pt. Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. Zbiór historii przeznaczonych dla nastoletnich dziewczynek stał się międzynarodowym hitem. Teraz młode Czytelniczki mają okazję zapoznać się z całkiem nowym dodatkiem, który jest ściśle związany ze wspomnianą lekturą. Dziennik będzie dostępny na polskim rynku od 30 lipca 2018 roku. Jeśli zatem Wasza pociecha oszalała na punkcie wspomnianego zbioru, gwarantujemy, że dziennik również sprawi jej mnóstwo radości.

Dziennik młodej buntowniczki – ekstra dodatek i mnóstwo zabawy

Dziennik młodej buntowniczki, jak sam tytuł wskazuje, jest doskonałym powiernikiem wszelkich tajemnic i zapisków. Prezentowana dziś książka zawiera fragmenty opowieści i portrety bohaterek do kolorowania. To jednak nie wszystko! Młode czytelniczki znajdą w środku również mnóstwo przeróżnych testów i quizów. A ponadto oczywiście sporo miejsca na wspomniane notatki i zapiski.

Drodzy rodzice! Jeśli w Waszym domu jest właśnie jedna z takich małych buntowniczek, koniecznie zapoznajcie ją z prezentowanymi dziś tytułami. Sam dziennik jest z pewnością super prezentem. Ale to także doskonała okazja, by podarować córce niezwykłą książkę, którą jest bez wątpienia lektura Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. To zbiór ponad stu historii bohaterskich kobiet od Elżbiety I po Serenę Williams. Ilustrowana przez sześćdziesiąt artystek ze wszystkich zakątków świata, stanowi niepowtarzalną okazję do zapoznania się z nowoczesną formą bajki. Wszystko po to, aby zainspirować małe dziewczynki (ale nie tylko!) do działania. I pokazać, jaka drzemie w nich siła. Czytając co wieczór o superbohaterach i ich niesamowitych mocach można popaść w smutek i zadumę. W końcu prawie żaden z nich nie jest kobietą!

Całość stanowi idealną okazję do spędzenia wspólnego czasu, zabawy, śmiechu, ale i refleksji nad tym, aby uparcie spełniać marzenia. Nie należy się poddawać i w żadnym wypadku rezygnować z czegoś, w co tak ogromnie wierzymy. Ważne jest, aby właśnie takie wartości przekazywać naszemu dziecku na co dzień i umacniać je w tej postawie.

Dziennik młodej buntowniczki znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!