Mój zawodnik - kup na TaniaKsiazka.pl

Nowość od K. Bromberg pt. Mój zawodnik jest już dostępna na polskim rynku! To bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośniczek twórczości pisarki. Książką powinny zainteresować się również czytelniczki, które uwielbiają pikantne powieści dla kobiet. Najnowsza historia stworzona przez Bromberg w szturmem wdarła się na pierwsze miejsce bestsellerowej listy New York Timesa. Ponadto książka cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród płci pięknej na całym świecie. Teraz Czytelniczki także w Polsce mają okazję przekonać się, co takiego ma w sobie twórczość tej pisarki.

Nowość od K. Bromberg i początek nowej serii

Warto tutaj wspomnieć, że Mój zawodnik to początek całkiem nowej, erotycznej serii od K. Bromberg. Jej głównym bohaterem jest Easton Wylder, gwiazda baseballu. Sport jest całym życiem mężczyzny: pasja, walka, uderzenie adrenaliny i ogłuszający krzyk kibiców – to coś, co kocha. Jednak los bywa przewrotny, a nieoczekiwana kontuzja wyklucza go z dalszej gry. Uraz jest na tyle poważny, że niezbędna okazuje się długa fizjoterapia. Klub nie oszczędza na zdrowiu zawodników, zatrudnia więc szanowanego fizjoterapeutę, doktora Daltona. Jednak na pierwszej sesji, zamiast doktora, pojawia się jego córka Scout.

Dziewczyna doskonale zna się na fizjoterapii, a rehabilitacją Eastona zajęła się na wyraźne życzenie swojego ojca. Nie brakuje jej uroku ani wdzięku, a ponadto okazuje się zadziorna i niezwykle bystra. Bohaterka jednak bardzo szybko orientuje się, że jej zadanie wcale nie będzie należało do łatwych. Po pierwsze, musi udowodnić, że ona, dziewczyna, może z powodzeniem prowadzić rehabilitację w pierwszoligowym klubie. Ma przecież do tego odpowiednią wiedzę i umiejętności. I potrafi sprawić, by Easton mógł znów wyjść na boisko. Po drugie, musi dotykać najbardziej pociągającego mężczyznę, z jakim kiedykolwiek miała do czynienia.

Nowość od K. Bromberg pt. Mój zawodnik znajduje się tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy tę powieść wszystkim wielbicielkom powieści erotycznych. Gwarantujemy, że nowa historia autorki wywoła wypieki na waszych twarzach i rozgrzeje was do czerwoności. Koniecznie przekonajcie się o tym same!