Dziesiąty tom sagi o Lipowie - Rodzanice. Kup w TaniaKsiazka.pl

Dziesiąty tom sagi o Lipowie to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiej autorki, Katarzyny Puzyńskiej. Także wielbiciele rodzimych kryminałów mają sporo powodów do zadowolenia. Książka pt. Rodzanice będzie dostępna w sprzedaży od 29 stycznia 2019 roku i przypadnie do gustu każdemu, kto uwielbia literaturę sensacyjną i kryminalną.

Tym samym, jeśli należycie do fanów gatunku, a do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z prezentowaną dziś sagą, koniecznie nadróbcie zaległości. Dlaczego? Ponieważ opowieści o Lipowie łączą w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej. A ponadto czytelnicy znajdą tam również rozbudowany wątek psychologiczny. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie to sami!

Dziesiąty tom sagi o Lipowie – Rodzanice

Krwawy superksiężyc zbliża się nieubłaganie. Mieszkańcy maleńkich Rodzanic boją się, że ta niezwykła pełnia uwolni dawno uśpionego demona. Tymczasem na zamarzniętym jeziorze odnaleziono ciało zamordowanej dziewczyny. Jest przykryta kocem. Gdyby nie to, że jakieś zwierzę poszarpało jej rękę, wyglądałaby, jakby spokojnie spała. Dokładnie w tym samym dniu umiera pewna dziennikarka. A w ostatnich słowach ostrzega byłą komisarz Klementynę Kopp przed wilkołakiem. I wkrótce po tym emerytowana policjantka znika bez śladu…

W związku z tym pojawiają się sugestie, że to Kopp dokonała zbrodni. Jedynie aspirant Daniel Podgórski wierzy, że dawna koleżanka jest niewinna. Może się jednak okazać, że sam Podgórski skrywa pewien sekret. Dlaczego odpowiedzi warto szukać w szklanej kuli? Ile prawdy jest w anonimie, zapowiadającym śmierć wszystkich mieszkańców Lipowa? I kto tak naprawdę czai się w ciemności?

Dziesiąty tom sagi o Lipowie z pewnością nie zawiedzie miłośników wciągających i intrygujących historii. Warto tutaj również wspomnieć, że prawa do serii zostały sprzedane również za granicę. Natomiast samą autorkę i jej dzieła porównuje się do twórczości Agathy Christie i Camilli Läckberg.

Przypominamy, że książka pt. Rodzanice będzie dostępna w sprzedaży od 29 stycznia 2019 roku. Znajdziecie ją tutaj.

Natomiast tutaj znajdziecie pozostałe części z serii. Jeszcze raz gorąco polecamy!

Czytaliście już książki Puzyńskiej o  policjantach z Lipowa? Które podobały się Wam najbardziej?