Buick 8 - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Ekranizacja Buick 8 Stephena Kinga to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości pisarza. Także miłośnicy kina sensacyjnego i horrorów mają wiele powodów do zadowolenia. Okazuje się, że ekranizacje powieści mistrza grozy cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród odbiorców. Nic więc dziwnego, że producenci postanowili przenieść na duże ekrany kolejną historię Kinga. O czym opowiada Buick 8 i kto zajmie się produkcją filmu? Wszystkiego dowiecie się, czytając dalej!

Ekranizacja Buick 8 Stephena Kinga – kolejna powieść mistrza grozy na ekranach kin

Scenariusz na potrzeby ekranizacji stworzy William Brent Bell. To on odpowiada za sukces takich produkcji jak: The Boy czy The Devil Inside. Bell zajmie się również reżyserowaniem filmu. Odbiorcy mogą więc spodziewać się dobrego kina grozy. Niestety, nie wiadomo, kiedy ekranizacja miałby trafić do kin. Nie są również znani kandydaci do głównych ról.

O czym zaś opowiada sama historia stworzona przez Kinga? Głównym bohaterem powieści jest Ned Wilcox. Jego ojciec zginął gwałtowną śmiercią. Mężczyzna po tragicznej utracie ukochanego taty podejmuje pracę w jednostce „D”. Wszystko po to, by jeszcze przez jakiś czas obcować ze wspomnieniami po ojcu, który również tam służył.

Wśród funkcjonariuszy policji stanowej panują iście rodzinne stosunki. Jednak jak wiadomo, każda, nawet najbardziej zgodna rodzina, ma swoje tajemnice. I często bywają one bardzo nieprzyjemne. Jednostka „D” także ma tajemnicę, której pilnie strzeże od lat. Okazuje się również, że może mieć ona coś wspólnego z makabryczną śmiercią ojca Neda. Bohater odkrywa, że sekret ten jest nieludzki i pozostaje niewyjaśniony do dziś. Staje się przez to jeszcze bardziej fascynujący. Czy Ned zdoła rozwiązać zagadkę buicka roadmastera 8, stojącego od dwudziestu lat w Baraku B?

Ekranizacja Buick 8 Stephena Kinga to z pewnością nie lada gratka dla wszystkich wielbicieli twórczości Stephena Kinga. Jeśli tylko poznamy więcej szczegółów na temat projektu, od razu was o tym poinformujemy.

Tymczasem wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji poznać tej powieści Kinga, zachęcamy do nadrobienia zaległości. Powieść pt. Buick 8 znajdziecie tutaj.