Recenzja książki Horyzont

Mamy dobrą wiadomość dla fanów twórczości Jakuba Małeckiego. Nadchodzi ekranizacja książki Horyzont! Co na razie wiemy?

Ekranizacja książki Horyzont – co wiemy?

Autor zapowiedział na swoim facebookowym profilu ekranizację swojej bestellerowej powieści Horyzont. Na chwilę obecną wiemy, że reżyserią filmu na jej podstawie zajmie się Bodo Kox. Jest to polski reżyser, aktor i scenarzysta odpowiedzialny jest m.in. za kreacje takie jak Sobowtór, Nie panikuj! czy Dziewczyna z szafy.

Ostatni tytuł z wymienionych został okrzyknięty najlepszym polskim debiutem ostatnich lat. Został on zakwalifikowany jako jeden z trzech polskich filmów do festiwalu filmowego w Karlowych Warach w 2013 roku. Jakub Małecki nie kryje zadowolenia, że to właśnie jemu oddaje w ręce zadanie ekranizacji swojej powieści. Bodo Kox znany jest również fanom serialu Pitbull, w którym wcielił się w rolę Marka Mużyło. Koxa możemy obejrzeć w 10 odcinku serialu reżyserowanego przez Patryka Vegę. Jedno jest pewne – będzie się działo!

Horyzont, czyli czego się spodziewać?

O czym opowiada sama książka? Horyzont to opowieść o trudnej relacji dwójki bohaterów, którzy pogubieni we własnym życiu starają się odnaleźć samych siebie. Książka Małeckiego to powieść, która w złożony sposób pokazuje nam, że prawda, do której zmierzamy, często znajduje się daleko za horyzontem… A co o tym tytule mówi sam autor? Sprawdźcie:

Na chwilę obecną Jakub Małecki nie zdradził więcej szczegółów na temat ekranizacji książki Horyzont. Niemniej jednak zapowiedział w najbliższym czasie większego uchylenia rąbka tajemnicy.

Ekranizacja książki Horyzont – co myślicie? Będziecie śledzić szczegóły?