Ekranizacja Pacjentki to bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników książki, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Powieść stworzona przez Alexa Michaelidesa w błyskawicznym tempie zyskała status bestsellera i stała się międzynarodowym hitem. Książka zainteresuje wszystkich wielbicieli thrillerów psychologicznych, więc jeśli to jeden z Waszych ulubionych gatunków, koniecznie sprawdźcie tę pozycję. W związku z tak wielkim sukcesem na rynku książki trudno się dziwić, że wspomnianym tytułem zainteresował się również świat filmu. Jesteście zainteresowani? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Ekranizacja Pacjentki, czyli thriller psychologiczny, najbardziej wyczekiwany w 2019 roku

Najbardziej oczekiwany thriller psychologiczny w 2019 roku jest już dostępny także na polskim rynku. Wraz z tą doskonałą wiadomością, mamy dla Was jeszcze jedną ciekawą informację. Książka pt. Pacjentka zostanie zekranizowana. Niestety nie znamy jeszcze szczegółów produkcji. Wiemy natomiast, że prawa do ekranizacji wykupiła firma, należąca do samego Brada Pitta. Tym samym warto tutaj wspomnieć, że aktor był producentem lub współproducentem takich kinowych hitów jak: Ad Astra, The King, World War Z czy Fury i War Machine.

Ekranizacja Pacjentki – opis fabuły

O czym zaś opowiada sama historia? Główną bohaterką powieści jest Alicia Berenson, ceniona malarka i fotograf. Kobieta wiedzie życie, jakiego z pozoru mógłby zazdrościć jej każdy. Jednak pewnego razu, kiedy jej mąż Gabriel wraca wieczorem do domu, ta strzela mu w głowę pięć razy. Od tego czasu kobieta przestaje mówić. Tym samym nikt, poza nią, nie wie, co stało się tamtej nocy. Ostatecznie ląduje w zamkniętym ośrodku psychiatrycznym Grove.

Sześć lat później w tym samym miejscu swoją pracę na stanowisku psychoterapeuty zaczyna Theo Faber. Mężczyzna jest zafascynowany postacią Alici i jej historią. Tym samym robi wszystko, co w jego mocy, aby dotrzeć do pacjentki i sprawić, żeby się przed nim otworzyła. Chce także rozwikłać zagadkę śmierci Gabriela. Poznając pacjentkę, psychoterapeuta nieoczekiwanie odnajduje coraz więcej podobieństw w ich losach. Dokąd zaprowadzą go ich rozmowy i co się stanie, jeśli Alicia wreszcie zacznie mówić?

Ekranizacja Pacjentki z pewnością okaże się wielkim hitem. Jeśli tylko pojawią się jakieś szczegóły, od razu Was o tym poinformujemy. Tymczasem wszystkich zainteresowanych książką odsyłamy tutaj.