Czy są z nami miłośnicy piłki nożnej? Od Euro do Mundialu. Prawda o reprezentacji to idealna propozycja właśnie dla nich. Książka autorstwa Romana Kołtonia przypadnie do gustu każdemu, kto chociaż raz oglądał mecz reprezentacji. Czy to w telewizji, czy na żywo. Wiadomo nie od dziś, że sport łączy ludzi. Zarówno kibiców, jak i zawodników.

Biorąc pod uwagę ostatnie sukcesy naszej reprezentacji w piłce nożnej, z przyjemnością przedstawiamy Wam tę publikację. Stajecie dziś przed niepowtarzalną szansą poznania prawdziwych kulis sławy największych polskich piłkarzy. Zaciekawieni? Koniecznie czytajcie dalej, by poznać znacznie więcej szczegółów!

Od Euro do Mundialu. Prawda o reprezentacji – cała prawda o drużynie Adama Nawałki

Nie zawsze wszystko wyglądało tak kolorowo, jak teraz. Jeszcze niedawno znajdowaliśmy się na szarym końcu rankingu FIFA. Nasza drużyna już dwa razy straciła szansę na mundial. Po raz pierwszy podczas rozgrywek w RPA w 2010 roku, drugi w Brazylii, w 2014 roku. Mimo tego, że byliśmy gospodarzami EURO 2012, nie zapewniliśmy sobie sukcesów w finałach. Dopiero rok 2016 okazał się niezwykle emocjonujący i budujący dla wszystkich kibiców piłki nożnej. Jednak finały EURO 2016 okazały się turniejem paradoksów. Robert Lewandowski jechał do Francji, aby przyćmić gigantów światowej piłki, Cristiano Ronaldo i Messiego. Wrócił jednak w cieniu Pazdana, Błaszczykowskiego i Fabiańskiego. Taki właśnie bywa sport – nieprzewidywalny.

Za kulisy tego wielkiego wydarzenia oraz walki o mundial 2018 zagląda reporter Polsatu Sport – Roman Kołtoń. Polskiej kadrze towarzyszy on niemal już od 25 lat. Książka opisuje nie tylko zmagania na boisku, ale również tło, towarzyszące wszelkim sukcesom i porażkom.

Ile Real oferował „Lewemu” i dlaczego zatrzymał go Bayern? Dlaczego Błaszczykowski – choć przeszedł samego siebie we Francji – nie strzelił decydującego karnego? Dlaczego transfer Kapustki z Cracovii do Leicester jest tak ważny dla małych klubów?

Jeżeli chcecie poznać odpowiedzi na te oraz wiele więcej pytań, koniecznie sięgnijcie po książkę pt. Od Euro do Mundialu. Prawda o reprezentacji. Znajdziecie ją tutaj.