Star Wars. Łotr 1. Historie książka w wersji z okładką filmową już dostępna w sprzedaży! To bez wątpienia świetna wiadomość dla wszystkich miłośników nie tylko filmów z tej serii, ale i wszelkich gadżetów. Jeśli więc w otoczeniu Waszych bliskich i przyjaciół znajduje się prawdziwy maniak Gwiezdnych Wojen, macie teraz niepowtarzalną szansę, by sprawić mu prezent! Sami uwielbiacie międzygalaktyczne przygody? Tym lepiej! Nie ma co zwlekać, już teraz zaopatrzcie się w wydanie z całkiem nową, odjechaną okładką.

 Star Wars. Łotr 1. Historie – kilka słów

Nie powinien dziwić fakt, że prezentowana przez nas dziś książka została niekwestionowanym bestsellerem New York Timesa. Powieść powstała oczywiście na podstawie filmu, jednak odbiorcy znajdą w niej o wiele więcej, niż tylko literacką wersję historii. Książka zawiera bowiem mnóstwo dodatkowych materiałów, których nie mieliście szansy zobaczyć nigdzie wcześniej!

O czym zaś jest sama opowieść? Gdzieś głęboko w kosmosie czai się niezwykle tajemnicza i śmiercionośna broń Imperium. Światy, które są obecnie na łasce Imperium, chwytają się każdej szansy na odzyskanie wolności. Jak się okazuje, jedynymi, którzy są w stanie udzielić takiej pomocy są: Jyn Erso, Cassian Andor, Bodhi, Chirrut Imwe oraz imperialny droid zwrócony przeciw obecnym panom. Czy kobieta szukająca zemsty, rebeliancki komandor, zbieg z imperialnej armii i niewidomy są w stanie ocalić galaktykę?

Bez względu na szanse, to właśnie w tej drużynie inni widzą nadzieję na zwycięstwo Rebelii. I być może wspólnie mają szansę. Jest tylko jeden warunek, który muszą spełnić. Najważniejszym zadaniem, gwarantującym zwycięstwo, jest przechwycenie planów nowej broni Imperium. Chodzi tu oczywiście o śmiercionośną Gwiazdę Śmierci. Czy ta niekonwencjonalna grupa ma jeszcze realne szanse na to, by przywrócić ład w kosmosie?

Książkę pt. Star Wars. Łotr 1. Historie z okładką filmową znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy wszystkim miłośnikom Gwiezdnych Wojen! Przypominamy również, że takie wydanie to idealny pomysł na prezent. Co więcej, teraz macie szansę nabyć książkę z 37% rabatem! Nie zwlekajcie i koniecznie sprawdźcie!