Finał serialu o Sabrinie

Finał serialu o Sabrinie zasmuci z pewnością wielu fanów produkcji pt. Chilling Adventures of Sabrina. Jeszcze w tym roku na platformie Netflix pojawi się czwarty sezon przygód nastoletniej czarownicy i jak się okazuje, będzie to zakończenie. Warto tutaj wspomnieć, że produkcja inspirowana jest komiksami wydawnictwa Archie Comics. Ponadto sam serial początkowo przeznaczony był dla stacji The CW. Kiedy Netflix przejął pieczę nad produkcją, pod koniec 2018 roku zlecił od razu produkcję trzeciej i czwartej części.

Na małych ekranach występują m.in.: Kiernan Shipka, jako Sabrina Spellman, Miranda Otto jako Zelda Spellman, Lucy Davis jako Hilda Spellman czy Ross Lynch jako Harvey Kinkle.

Finał serialu o Sabrinie

Finał serialu o Sabrinie – o czym opowiada historia?

Sabrina Spellman cieszy się właśnie ostatnim latem przed szesnastymi urodzinami, które będą prawdziwym przełomem w jej życiu. Ponieważ bohaterka od dziecka uczy się magii i zaklęć od swoich ciotek, Zeldy i Hildy. Jednak jednocześnie żyje jak zwykła nastolatka. W związku z tym chodzi do liceum, spotyka się z przyjaciółkami i ma chłopaka o imieniu Harvey. Tylko, że czas spędzony wśród śmiertelników nieubłaganie dobiega końca.

Tymczasem pożegnanie z przyjaciółkami i Harveyem wydaje się trudniejsze, niż się spodziewała. Poza tym Sabrina nie jest pewna uczuć Harveya. W związku z tym postanawia rzucić na chłopaka zaklęcie miłosne. Przecież od zawsze marzyła, aby być prawdziwą czarownicą. Teraz jednak zaczyna mieć wątpliwości, czy magia nie sprowadzi jej na zbyt mroczną drogę…

Produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko młodzieży, ale też starszych odbiorców. Nowa odsłona przygód nastoletniej czarownicy jest znacznie mroczniejsza od tego, co znamy z lat 90.

Finał serialu o Sabrinie to już kolejna produkcja streamingowego giganta, która dobiega końca. Jednak dla fanów serialu mamy coś na otarcie łez. Jeśli interesują Was przygody nastoletniej czarownicy i chcielibyście mieć je zawsze pod ręką, zajrzyjcie tutaj.

Poniżej zaś prezentujemy Wam oficjalną zapowiedź Chilling Adventures of Sabrina. Dajcie znać, czy oglądacie!