Książki dla dzieciPolecamy

Giler, trampolina i reszta świata – Agnieszka Chylińska!

Giler, trampolina i reszta świata - kup na TaniaKsiazka.pl

Giler, trampolina i reszta świata to najnowsza książka Agnieszki Chylińskiej, która w sprzedaży pojawi się już 2 grudnia 2019 roku. Ta historia przypadnie do gustu wszystkim dzieciom w wieku od 7 do 13 lat. Jednak warto, by zapoznali się z nią nieco starsi czytelnicy. Ponieważ autorka w nowej publikacji porusza bardzo ważny temat. Jedno jest pewne. Podobnie jak w przypadku pozostałych książek Chylińskiej, tym razem na odbiorców czeka również mnóstwo niespodzianek.

Giler, trampolina i reszta świata - kup na TaniaKsiazka.pl

Giler, trampolina i reszta świata – kilka słów od autorki

W jednym z wywiadów, udzielonemu DDTVN, Agnieszka Chylińska tak oto mówi o swojej najnowszej książce:

Jest to historia bardzo mi bliska. Bardzo długo się zbierałam do tego, żeby ją napisać, żeby była taka, jakie jest życie. To historia o chłopcu wyjątkowym, który jest niepełnosprawny, z którym trzeba sobie poradzić i zaprosić do swojego domu na nowo. Trzeba się z nim oswoić. On ma dwoje rodzeństwa, które jest bardzo dzielne, oni muszą nauczyć się kochać brata na nowo. Mimo wszystko mam nadzieję, że napisałam książkę ku pokrzepieniu. Napisałam książkę po to, by człowiek znalazł w sobie taką godność i pokorę.

Poza tym warto tutaj wspomnieć, że w tym roku to już druga książka Chylińskiej. Do tego jej cykl z Zezią w roli głównej cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelników. W związku z tym piosenkarka i pisarka sprzedała do tej pory ponad 500 egzemplarzy swoich historii. Trzeba przyznać, że to imponująca liczba!

Tytułowy bohater najnowszej książki autorki czasami nie jest pewny, czy w ogóle istnieje. Do tego nie lubi niespodzianek, hałasu i ziemniaków. Ale Gilert to niezwykły chłopiec, który ma klucz do duszy każdego człowieka i z każdego wydobywa dobro. Tym samym czytelnicy mają szansę poznać brata Zezi i Franka. Gilert lubi pływać, uwielbia niszczarki do dokumentów, a bliscy przypisali mu miano gąbkożercy. Oczywiście nie bez przyczyny!

Przypominamy, że książka pt. Giler, trampolina i reszta świata będzie dostępna od 2 grudnia bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj.