Gorące erotyki na lato - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Gorące erotyki na lato to zestawienie, w którym każda miłośniczka gatunku znajdzie tu coś dla siebie. Ponieważ umieściliśmy tu zarówno niegrzeczne i nieco mroczne historie, jak i te zahaczające o romans współczesny z solidną nutą erotyzmu. Lato w pełni – choć nie zawsze rozpieszcza nas ładną pogodą. W związku z tym warto mieć pod ręką wciągającą lekturę, która umili wakacyjne popołudnie lub wieczór.

Prezentowane dziś historie z pewnością wywołają wypieki na waszej twarzy i przyprawią o szybsze bicie serca. Jedno jest pewne – z bohaterami tych powieści nie zaznacie nudy. To pikantne i rozgrzewające do czerwoności książki, które idealnie sprawdzą się w deszczowe i pochmurne dni. Sprawdźcie, po jaką literaturę erotyczną warto sięgnąć tego lata. I koniecznie dajcie nam znać, czy któraś z pozycji szczególnie wpadła wam w oko!

Gorące erotyki na lato - sprawdź na TaniaKsiazka.pl

Gorące erotyki na lato – po co sięgnąć?

Naga prawda - kup na TaniaKsiazka.plNaga prawda

Layla Hutton jest obiecującą, młodą prawniczką, pracującą w nowojorskiej kancelarii. Pewnego dnia na jej drodze do sukcesu staje Grayson Wesbrook, mężczyzna, który rok temu złamał jej serce. Teraz siedzi w sali konferencyjnej i patrzy na nią pożądliwym wzrokiem. Tym samym bohaterka musi wybrać między rozwojem swojej kariery a własnymi emocjami. Mimo wszystko decyduje się na dalszą współpracę z firmą byłego kochanka. Czy po raz kolejny ulegnie jego urokowi?

Gorące erotyki na lato - sprawdź na TaniaKsiazka.plReaper’s Property

Marie zgadza się na wszystko, czego chce od niej Horse, niebezpieczny motocyklista. Ponieważ to jedyna szansa, by ocalić brata, który okradł klub gangstera. Horse oczekuje więcej, niż mogłaby przypuszczać, a jedynie bycie grzeczną dziewczynką może zdjąć z barków jej brata obawę o karę, którą nie byłoby wyłącznie więzienie.

Warci ocalenia - sprawdź na TaniaKsiazka.plWarci ocalenia

Amy McDonald to spokojna i elegancka właścicielka dobrze prosperującej kwiaciarni. Jednak jej życie nie zawsze było tak poukładane. Pewnego dnia przeszłość ją dogania. Tym samym kobieta po raz kolejny daje wciągnąć się w nieprzyjemny, mroczny świat intryg, krętactwa i przestępstw.

Gorące erotyki na lato - sprawdź na TaniaKsiazka.plNie mój dług

Jessica Turner ma 48 godzin na znalezienie pół miliona dolarów. Jej wierzycielem jest diabeł w ludzkiej skórze – Liam O’Dire. Mężczyzna jest ważną i wpływową osobą w Los Angeles, a w zamian za umorzenie długu proponuje kobiecie układ. Bohaterka musi oddać Liamowi swoje ciało i duszę, oddać się do jego dyspozycji i stać się jego zabawką na zawołanie. Do czasu aż uzna, że dług został należycie spłacony.

Niegrzeczny idol - kup na TaniaKsiazka.plNiegrzeczny idol

Libby to zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, natomiast Killian to przystojny, czarujący, seksowny i perwersyjny bożyszcze tłumów. Gwiazdę rocka i spokojną outsiderkę połączy muzyka i niewytłumaczalna chemia. Trasa koncertowa daje początek miłości pełnej namiętności i pożądania. Czy dziewczynie uda się zatrzymać idola, skoro cały świat chce jej go odebrać?

Niegrzeczny szef - kup na TaniaKsiazka.pl Niegrzeczny szef

Mya London jest asystentką wykonawczą, pracuje dla Michaela Leightona, dyrektora generalnego firmy wydawniczej. Bohaterka nienawidzi swojego szefa, a jednocześnie potajemnie go pożąda. Jednak w tym miejscu trzymają ją także skandalicznie wysokie zarobki i atrakcyjne świadczenia. Tymczasem Michael zdaje się umyślnie zbaczać z drogi, aby wymyślać nowe zadania, które Mya musi wykonać w nierealistycznych terminach.

Gorące lato - kup na TaniaKsiazka.plGorące lato

Lato, plaża, szum fal, chłodne bryzgi morskiej wody, opalone ciała, nastrój wakacyjnego odprężenia. A do tego najpierw ukradkowe, potem coraz śmielsze spojrzenia i uśmiechy. Przyspieszone oddechy, muśnięcie, dotyk dłoni, pocałunek. Wakacyjny romans, przygoda i namiętność. Ta książka to zbiór niezapomnianych i gorących historii miłosnych, w sam raz na lato.