Gra karciana Szkoła latania - kup na TaniaKsiazka.pl

Gra karciana Szkoła latania to nie lada gratka dla wszystkich fanów przygód Kajko i Kokosza, których perypetie można śledzić w komiksowej serii Janusza Christy. Ponadto to również świetna propozycja na obecne, trudne czasy izolacji. Z takim pakietem nie ma mowy o nudzie! A co ważniejsze, udział w grze zapewni rozrywkę nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Wariantów rozgrywki jest kilka, a sama gra nawiązuje oczywiście do komiksu pt. Kajko i Kokosz. Szkoła latania. Gra jest już dostępna w sprzedaży. Czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej!

Gra karciana Szkoła latania - kup na TaniaKsiazka.pl

Gra karciana Szkoła latania – kilka słów o rozgrywce

Dwa warianty zasad sprawiają, że podczas gry dobrze bawić będą się zarówno dorośli, jak i dzieci. Zasady są proste – by pokonać rywala, trzeba wykorzystać siłę swoich postaci. Ponadto najmniejsza ilość punktów karnych na koncie na koniec rozgrywki sprawia, że dana osoba wygrywa. Do zabawy potrzeba minimum dwóch osób, natomiast może być to również grono liczące aż 6 zawodników. Pudełko zawiera 55 kart postaci, 7 kafelków przedmiotów i 2 żetony maści latania. Poza tym warto tutaj również dodać, że całość została wydana w małym i bardzo podręcznym pudełku. Dzięki temu z łatwością spakujecie grę do plecaka, czy torby.

W świecie Kajko i Kokosza, dzielnych słowiańskich wojów z Mirmiłowa, nie brakuje magii. Dlatego też ich przygody zaliczane są do gatunku fantasy, a na ich drodze stają przeróżne potwory, stwory czy czarownice. Komiksy cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno młodszych, jak i starszych czytelników. Ponadto warto tutaj wspomnieć, że w 2007 wydawnictwo Egemont podjęło działania, by wznowić cykl, uzyskując zgodę od Janusza Christy. Rok później twórca serii zmarł, a w 2016 roku seria doczekała się nowych zeszytów. Wśród ich autorów znaleźli się: Sławomir Kiełbus, Maciej Kur, Piotr Bednarczyk, Tomasz Samojlik, Krzysztof Janicz i Norbert Rybarczyk. Scenariusze trzymają się wiernie zasad i humoru, obowiązujących w uniwersum bohaterów, jednak komiksy zostały narysowane w indywidualnych stylach każdego z rysowników.

Gra karciana Szkoła latania znajduje się tutaj. Tymczasem tutaj znajdziecie komiksy z serii pt. Kajko i Kokosz. Dajcie znać, czy śledzicie losy tych bohaterów!