Inny ludzie na ekranach - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Inni ludzie na ekranach staje się powoli faktem. Chodzi tu oczywiście o adaptację intrygującej pozycji polskiej pisarki, Doroty Masłowskiej. Nie od dziś wiadomo, że autorka tworzy niestandardowe i nietuzinkowe historie. W związku z tym nierzadko szokuje i zaskakuje odbiorców, stając się ulubienicą krytyków literackich i każdego czytelnika, który poszukuje powiewu świeżości na polskim rynku książki. Podobnie jest ze wspomnianym już tytułem. To dynamiczna i hipnotyzująca historia o miłości i jej braku. Książka stylizowana jest na utwór hip-hopowy, co zresztą widać choćby po okładce. Wróćmy jednak do ekranizacji, ponieważ znamy już sporo szczegółów na ten temat. Jesteście ciekawi? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Inny ludzie na ekranach - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Inni ludzie na ekranach – co wiemy o produkcji?

Produkcją zajmie się Warner Bros. Pictures i przybierze ona formę pełnometrażowego filmu, którym zajmie się debiutująca w tej formie, Aleksandra Terpińska.  To również ona odpowiada za scenariusz. Producentami filmu są Klaudia Śmieja-Rostworowska i Beata Rzeźniczek, związane z firmą Madants. Warto tutaj również wspomnieć, że koproducentem jest francuskie studio Alcatraz. Za zdjęcia odpowiedzialny jest Bartosz Bieniek, natomiast ścieżką dźwiękową zajmie się Auer. Producent muzyczny znany najlepiej jest ze współpracy z Pezetem.

Ponadto wiemy również, że zdjęcia do produkcji mają rozpocząć się jeszcze pod koniec tego roku. Obecnie załoga jest na etapie kompletowania obsady filmu. Natomiast premierę obrazu zapowiedziano wstępnie na 2020 rok. O czym zaś opowiada sama historia pt. Inni ludzie?

To głęboka powieść o życiu, które nas otacza. Zwyczajności, codzienności i miejscu, w jakim się znaleźliśmy nie tylko, jako jednostki, ale i wspólnota. Ukazuje, że to, co mówimy o innych, dotyczy w gruncie rzeczy nas samych. Nie stanowimy niepowtarzalnej jednostki, której nie dotyczy otaczający ją świat. To przede wszystkim relacje powinny budować przyszłość i pokazywać, jacy jesteśmy naprawdę. Tylko czy my sami to wiemy?

Książkę Doroty Masłowskiej znajdziecie tutaj. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak cierpliwie czekać aż Inni ludzie na ekranach będą zachwycać także miłośników kina. Czekacie na ten projekt? A może czytaliście książkę? Koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami!