Markus Zusak w Polsce

Markus Zusak w Polsce pojawi się jeszcze w tym roku. To bez wątpienia doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników twórczości australijskiego pisarza. To jemu czytelnicy na całym świecie zawdzięczają międzynarodowe hity i bestsellery pt. Złodziejka książek czy Gliniany most. Teraz fani w naszym kraju mają okazję spotkać autora osobiście i zdobyć jego autograf. Jednak uwaga! Na wydarzenie obowiązuje bezpłatna rejestracja, trzeba więc zająć miejsce, póki czas. Jesteście ciekawi, kiedy i gdzie autor spotka się z czytelnikami? Koniecznie czytajcie dalej!

Markus Zusak w Polsce

fot. www.theaustralian.com.au

Markus Zusak w Polsce – wszelkie informacje

Markus Zusak pojawi się w Polsce już w październiku tego roku. Wydarzenie jest wyjątkowe, ponieważ autor przewidział tylko jedno spotkanie dla tak szerokiego grona odbiorców. Odbędzie się ono w środę 2 października o godz. 18:00 w Centrum Premier, w siedzibie Agory przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie.

Bezpłatnej rejestracji, o której wspominaliśmy, możecie dokonać tutaj.

Czytelnicy, wybierający się na spotkanie, mogą liczyć na dobry humor pisarza i mnóstwo pozytywnej energii. Oto co Zusak mówi o takich wydarzeniach z fanami:

Uwielbiam odwiedzać kraje i spotykać się z czytelnikami. Ludzie zawsze przychodzą po podpisy i mówią: „Och, musisz być wyczerpany!”. Cóż, nie do końca – to jest ten radosny i łatwy etap. Najtrudniejsze jest pisanie książki. Spotykanie się z ludźmi, którzy kochają książki, nie jest żadnym przykrym obowiązkiem. Alternatywą są ci, których literatura w ogóle nie obchodzi, więc spotkania z czytelnikami są tak naprawdę zaszczytem.

Poza tym wydarzenie związane jest oczywiście z pojawieniem się na polskim rynku najnowszej książki autora pt. Gliniany most. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak czekać cierpliwie na wyznaczoną datę spotkania. Dajcie nam koniecznie znać, czy wybieracie się do stolicy, spotkać Markusa Zusaka!

Natomiast wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością pisarza, odsyłamy tutaj. Znajdziecie tam książki autora, w tym tę najgłośniejszą, Złodziejkę książek. Gorąco polecamy! Gwarantujemy, że nie pożałujecie.