Invincible - ekranizacja serii komiksów już w tym roku Invincible ekranizacja

Lubisz komiksy? W takim razie mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Amazon ogłosił niedawno, że na platformie streamingowej Prime Video pojawi się serial Invincible – ekranizacja zwariowanych przygód młodego herosa, Marka Graysona. 

Seria Invincible - ekranizacja Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Fot. Fragment filmu

Invincible – ekranizacja

Invincible, ekranizacja serii kultowych komiksów pełnych niesamowitych przygód superbohaterów i zaskakujących zwrotów akcji, już w tym roku pojawi się na Amazon Prime Video. Autorem tego uniwersum jest Robert Kirkman, współtwórca również takich albumów, jak Marvel Zombies. W pracy nad komiksami z cyklu Invincible uczestniczyli również inni artyści, tacy jak: Cory Walker i Ryan Ottley.

Cykl opowiada o przygodach młodego, zaledwie 17-letniego Marka Graysona, który z pozoru wydaje się być zwykłym chłopakiem. Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się spośród swoich kolegów. Chodzi do liceum, ubiera się normalnie, po szkole pracuje w barze, serwując hamburgery. No i rozgląda się za ładnymi dziewczynami. Czas wolny upływa mu na spotkaniach z przyjaciółmi lub leniuchowaniu w łóżku. Jednak za tą powłoką normalności kryje się niezwykła tajemnica. Mark jest bowiem synem Omni-Mana, jednego z najsilniejszych superbohaterów na Ziemi! Ten fakt sprawia, że nie jest on takim zwykłym nastolatkiem, na jakiego wygląda. Po swoim ojcu odziedziczył bowiem niezwykłe zdolności.

Czekając na fantastyczne perypetie herosów na Prime Amazon, sięgnij po komiksowy pierwowzór jego bohaterów. Egzemplarze z serii Invincible znajdziesz w tym miejscu.

Invincible – ekranizacja – twórcy

Wiemy już, że Markowi Graysonowi głosu użyczy Steven Yeun (The Walking Dead, Początek), a jego ojcu Omni-Manowi wybitny J.K. Simmons (Whiplash, Księgowy). Oglądajśc serial usłyszymy również m.in.: Sandrę Oh (Chirurdzy, Obsesja Eve), Setha Rogena (Sąsiedzi, Wpadka), Marka Hamilla (seria Gwiezdne Wojny), Waltona Gogginsa (Django, Nienawista Ósemka) i Jasona Mantzoukasa (Dyktator, Jak to robią single). Oprócz nich angaż otrzymali także: Mahershala Ali (Green Book, Detektyw), Clancy Brown (Nieśmiertelny, Skazani na Swawshank), stand-uperka Nicole Byer, Jeffrey Donovan (Oszukana, Sicario), Jonathan Groff (Mindhunter, Snajper), Jon Hamm (Miasto złodziei, Baby Driver), Djimon Hounsou (Gladiator, Krwawy diament) oraz Ezra Miller (Musimy porozmawiać o Kevinie, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć). Z taką gwiazdorską obsadą, która wesprze świetną historię i charakterystyczną kreskę Roberta Kirkmana i Cory’ego Walkera wróżę duży sukces tej produkcji.

Czekając na serial, obejrzyj trailer i sprawdź, jaka rozrywka czeka Cię w tym roku:

Powiązane artykuły: