Kryminał i sensacjaPolecamyThrillerZapowiedzi i nowości

Jeszcze mnie widzisz – nowy thriller Chrisa McGeorge’a pod naszym patronatem!

Jeszcze mnie widzisz

Klaustrofobiczne napięcie, hipnotyczny mrok… — przygotujcie się na nowy, mroczny thriller Chrisa McGeorge’a, autora bestsellera Zgadnij kto. Jeszcze mnie widzisz pojawi się w księgarniach już 19 maja. Poczujcie przedsmak tej pełnej tajemnic historii.

Jeszcze mnie widzisz - nowy thriller Chrisa McGeorge'a

Jeszcze mnie widzisz – winny, a może jednak nie?

Standedge, kanał w Anglii, przyciąga turystów i chętnych, żeby nim przepłynąć. Przyciągnął też sześcioro nastolatków. Ta wyprawa w pewnym momencie zamieniła się w koszmar. Z tunelu Standedge wypłynął jeden chłopak, a pięcioro nastolatków zaginęło, ich ciał nie odnaleziono. Czy na pewno nikt nie wie, co sę wtedy stało?

Nazywam się Matthew McConnell. Pewnie już słyszałeś, co mi się przydarzyło. Tak, to ja zabrałem na przejażdżkę łodzią najdłuższym tunelem w Anglii pięcioro swoich przyjaciół.

Przepłynięcie tego tunelu zajmuje dwie godziny i dwadzieścia sześć minut. Wpłynęło do niego sześć osób, ale wypłynąłem tylko ja.

W tunelu panowała nieprzenikniona ciemność. Nie wiem, co się stało. Jestem teraz jedynym podejrzanym. I jeśli nie wyjaśnię, jak zniknęli moi przyjaciele, zostanę skazany.

Jeszcze mnie widzisz od autora Zgadnij kto

Przeszłość i tajemnice małego miasteczka

Pisarz Robert Ferringham od lat nie może się uporać z zaginięciem żony. Do tej pory nikomu nie udało się zrekonstruować wydarzeń z ostatniej nocy, w której ktokolwiek widział Sam.

Pewnego dnia do Roberta dzwoni jeden z więźniów osadzonych w Marsden. Pisarz w pierwszym odruchu jest pewien, że to pomyłka. Jednak z rozmowy wynika, że Matthew zna szczegóły dotyczące nocy zaginięcia Sam. Obiecuje, że opowie Robertowi o wszystkim, co wie, pod jednym warunkiem. Pisarz ma pomóc w udowodnieniu, że Matthew nie jest mordercą.

Przed Robertem trudne zadanie, bo sprawa Matthew jest bardzo zagadkowa. Nie ma w niej zbyt wielu dowodów, którym mógłby się przyjrzeć. Z drugiej strony nie ma też ciał domniemanych ofiar. Do tego o sprawie nie piszą nawet główne media. A przecież jest o czym – nie wiadomo co się stało z pięciorgiem nastolatków. Jedyne wzmianki pojawiają się na małym, tajemniczym portalu o jeszcze bardziej zagadkowej nazwie: Czerwone Drzwi.

Żeby zbadać sprawę, Robert będzie musiał pojechać do Marsden. Jak to w niewielkich miasteczkach bywa — niby mieszkańcy się znają, wiedzą o sobie wszystko i jednocześnie każdy pod pozorami skrywa swoje i tajemnice.

Hipnotyczny mrok Standedge jest pełen sekretów, a Robert będzie musiał je zgłębić, jeżeli chce się w końcu dowiedzieć, co się stało z jego żoną.

Najnowszy thriller Chrisa McGeorge’a Jeszcze mnie widzisz zabierze czytelnika w mrok… Książkę w tym miejscu już możecie zamówić w przedsprzedaży.

Książkę Jeszcze mnie widzisz Chrisa McGeorge’a objęliśmy patronatem CoPrzeczytac.pl. 😉

Sprawdź też: