Kalendarze i planery na 2022 rok! Kalendarze i planery na 2022 rok

Przygotuj się na kolejny rok pełen wyzwań i przyjemności. Podnieś produktywność, usprawnij organizację i mądrze zarządzaj swoim czasem. Nie potrzebujesz skomplikowanych narzędzi, by zaplanować swoje życie, uwzględniając obowiązki, czas z rodziną i chwile tylko dla siebie. Przejrzyj kalendarze i planery na 2022 rok. Wybierz ten, który do Ciebie przemawia najbardziej i czekaj na 1 stycznia, by rozpocząć kolejną fascynująca podróż przez następne 365 dni! 

Kalendarze i planery na 2022 rok Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Kalendarze i planery na 2022 rok!

Kalendarz 2022 Ptaszek Staszek

Kalendarz 2022 Ptaszek Staszek Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem internetu, na pewno znasz Ptaszka Staszka – sympatyczną postać z humorystycznych grafik. Jeśli podoba Ci się poczucie humoru, które ta postać symbolizuje, spróbuj razem z nią przejść przez zbliżający się rok. Kalendarz 2022 Ptaszek Staszek to nie tylko planer z układem tygodniowym, ale również skarbnica świąt nietypowych. Znajdziesz tam wyróżnione takie dni jak Dzień Kultu Masy Mięśniowej czy Międzynarodowy Dzień Zagrychy. Każdy z nich jest ozdobiony cudnym obrazkiem z Ptaszkiem Staszkiem, który na pewno wywoła uśmiech na Twojej twarzy. A tego nigdy za wiele.

Kalendarz kupisz w tym miejscu.

CzaroMarownik 2022

CzaroMarownik 2022 Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>Jeśli szukając kalendarza, wybierzesz CzaroMarownik 2022, możesz być pewny, że Twój rok będzie pełen uroku! To bowiem magiczny kalendarz księżycowy, który zawiera solidną dawkę magicznych inspiracji. Publikacja ta łączy w sobie organizer i poradnik. Znajdziesz tu zatem nie tylko rozpisane dni tygodnia i miesiąca, ale również miejsce na notatki, oznaczenia ważnych wydarzeń i mnóstwo ciekawostek i informacji. Dzięki nim można codziennie odkrywać magię codzienności, a także rozwijać własne magiczne zdolności. 

W CzaroMarowniku 2022 znajdziesz:

  • fazy Księżyca;
  • święta magiczne;
  • zaklęcia i rytuały;
  • magiczne przepisy kulinarne;
  • przepisy na olejki i kadzidła;
  • kryształy na stres;
  • magiczną spiżarnię.

>> Zobacz darmowy fragment CzaroMarownika 2022 <<

CzaroMarownik 2022 zamówisz w tym miejscu.

Niegrzeczny Planer

Niegrzeczny Planer Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>Propozycja dla miłośniczek opowieści o miłości i historii nasyconych erotyzmem, a zarazem doskonale zorganizowanych kobiet, które lubią planować i mieć wszystko pod kontrolą. Niegrzeczny Planer pozwala zaplanować wyśniony romans – i nie tylko! Został przygotowany specjalnie dla Niegrzecznych Czytelniczek. Pozwala zaplanować dosłownie wszystko, dzięki dziennemu, tygodniowemu i miesięcznemu rozkładowi zajęć. Można w nim również wynotować wszystkie ważne święta i rocznice na cały rok, a także spisać swoje cele i marzenia. Wygodny układ daje możliwość rozpoczęcia planowania w dowolnym momencie roku.

Co najważniejsze, w środku znajduje się również miejsce na sekretne zapiski i ulubione cytaty. Ale też na wyzwania rozbudzające zmysły czy strony przeznaczone na autografy ulubionych autorów. Niegrzeczny Planer zawiera także niegrzeczne sekrety autorek bestsellerowych powieści! Swoje tajemnice zdradzają: Ewelina Dobosz, Katarzyna Bester, Emilia Szelest, Alicja Sinicka, Anna Langner, Beata Majewska, Ewa Pirce, Amo Jones i Laurelin Paige.

>> Zobacz darmowy fragment Niegrzecznego Planera <<

Planer znajdziesz w pod tym linkiem.

2022. Rok pełen inspiracji, Anna Lewandowska2022. Rok pełen inspiracji Sprawdź na TaniaKsiazka.pl >>

Na pewno znasz Annę Lewandowską, żonę doskonałego piłkarza naszej reprezentacji. Przede wszystkim jest ona także trenerką personalną i dietetyczką, propagatorką zdrowego stylu życia. Jeśli pragniesz żyć w równowadze i zdrowiu, rozwijać się, celebrować codzienność i pielęgnować relacje, sięgnij po kalendarz książkowy jej autorstwa – 2022. Rok pełen inspiracji. Znajdziesz w nim plan na zbliżający się rok, rozpisany przez autorkę, który pomoże Ci się skupić w różnych sferach Twojego życia. W każdym miesiącu na innym jego aspekcie. Kto wie, może dzięki temu z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc będziesz odczuwać coraz większą satysfakcję z życia.

Kalendarz znajdziesz w tym miejscu.

Kalendarz 2022. Rośliny domowe

Kalendarz 2022. Rośliny domowe Sprawdź na TaniaKKsiazka.pl >>

Kochasz kwiaty? W takim razie Kalendarz 2022. Rośliny domowe jest dla Ciebie. To bardzo elegancka i kobieca publikacja z pięknymi subtelnymi motywami kwiatowymi. W środku oprócz tygodniowego układu kalendarzowego i stron na notatki przy każdym z nich znajdują się ilustracje najbardziej popularnych i modnych roślin domowych. To nie wszystko. Przy każdym obrazku są bowiem wskazówki na temat tego, jak je pielęgnować i jak o nie dbać, by pięknie rosły, były zdrowe i upiększały Twój dom.

Kalendarz zamówisz na tej stronie.

***

Inne ciekawe kalendarze i planery na 2022 rok znajdziesz pod tym linkiem.

Czytaj także: