PolecamyPomysł na prezent

Kampania świąteczna z humorem. Koniecznie zobaczcie te filmiki!

kampania świąteczna

Święta święta, czas wielkich zakupów i poszukiwania świątecznych prezentów. Nic więc dziwnego, że wszystkie sklepy zabiegają o naszą uwagę w tym okresie. Jedne robią to tradycyjnie, inne z pomysłem i dobrym humorem. Świetnym przykładem jest tutaj księgarnia TaniaKsiazka.pl, która zaprezentowała serię zabawnych filmików w świątecznym klimacie. Oglądając je, można naprawdę nieźle się uśmiać. Sprawdźcie sami. To się nazywa kampania świąteczna z humorem. 🙂

Kampania świąteczna z humorem, czyli Mikołaj dzwoni do Zbycha

Koniecznie posłuchajcie zabawnych filmików świątecznych TaniaKsiazka.pl. Jeden z nich zaczyna się najprawdziwszą rymowanką:

„Tajemnicza postać budzi się w tę noc,
Nadchodzą Święta, to magiczny czas,
Wtedy zjawia się ten, co woli dawać, niż brać,
Każdy smutek zdusi w zarodku,
Jest jak landrynka – z zewnątrz twardy, miękki w środku.”

Poniżej mamy Mikołaja, który próbuje dowiedzieć się, co się stało z jego dostawą zabawek, bo ma zlecenie na dzieci… od dzieci. Kiedy dowiaduje się, że pomylono Japonię z Laponią, daje niezłą burę “Zbyszkowi.”. Nieco podłamany, ale nadal dzielny drapie się po brodzie i mówi:

“[…] Niech ten Olaf już wraca z tego L4, bo mi się tu wszystko sypie.
Dobra gdzie to jest…
A gdzie ciastka, gdzie mleko, gdzie jest komin? Nie, no centralne mają.”

PREZENTY

Dowiemy się także, że: „Nie musisz mieć dużego brzucha i pełnego worka, żeby zostać Świętym Mikołajem! 🎅 Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę prezentową. „

Kampania świąteczna z humorem, czyli jak renifer starał się o pracę

Na innym filmiku widzimy rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko:  Renifer. : )
Tutaj padają takie pytania jak:

– Pije Pan? –

– Czasem mi się zdarza przy wodopoju

– Prawo jazdy Pan ma?

– Kategorii B

– Ale na sanie?

– No nie, koperta mi nie poszła

– Na placyku czy na mieście?

– Pod stołem

Zajrzyjcie na TanioKsiążkowy kanał filmowy i zobaczcie, jakie jeszcze inne opowieści ma dla Was TanioKsiążkowa ekipa. Znajdziecie tam filmiki nie tylko w świątecznym klimacie, ale także prezentujące najciekawsze promocje. Warto zajrzeć!

Najlepsze pomysły na prezenty na Święta Bożego Narodzenia

 

Tymczasem tutaj znajdziecie TanioKsiążkową ofertę prezentową, która bardzo sprytnie została podzielona na kategorie dla poszczególnych grup prezentowiczów. Znajdziecie prezent dla fanów Star Wars, dla Dzieci z podziałem na wiek, dla Nastolatków, dla Pań, dla Panów, Bestsellery mijającego roku 2017, czy Najlepsze książki kucharskie. Jednym słowem bez problemu znajdziecie prezent dla każdego.

Pospieszcie się, jeżeli chcecie skorzystać z super niskich internetowych cen. Kupując przez Internet, trzeba pamiętać o czasie dostawy. Na TaniaKsiazka.pl składając zamówienie do 18 grudnia, bezpiecznie zapewnicie sobie jego dostawę na święta na czas.

A jak Wam się podobają TanioKsiążkowe filmiki?

Jeżeli podobają Wam się tak jak mi, koniecznie subskrybujcie kanał

TaniaKsiazka.pl - kanał YT