Zimowy wiatr na twojej twarzy - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Zimowy wiatr na twojej twarzy to książka, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom powieści beletrystycznych. Jeśli poszukujecie historii, która umili Wam te zimowe, mroźne wieczory, trafiliście idealnie. Fascynujące wątki historyczne i wojenne sprawiają, że z zaciekawieniem przewraca się kolejną stronę. To jedna z tych powieści, po której ukończeniu odbiorca odczuwa ogromną pustkę i potrzebuje odrobiny czasu, by przejść do kolejnej książki. Zaciekawieni? Koniecznie sprawdźcie, co tym razem Montero przygotowała swoim fanom.

Zimowy wiatr na twojej twarzy – powrót Montero w wielkim stylu

Z pewnością są wśród Was, drodzy Czytelnicy, osoby, które doskonale kojarzą nazwisko autorki. Nic dziwnego. To właśnie jej zawdzięczamy wspaniałą, bestsellerową powieść pt. Szmaragdowa tablica. Najnowsza książka, którą mamy przyjemność Wam dziś prezentować, jest jedną z najbardziej osobistych historii w karierze pisarki.

Opowieść została osadzona w latach dwudziestych XX wieku. W mroźnych górach Asturii rozbija się samolot. Ta katastrofa na zawsze odmienia życie jednego z mieszkańców wioski, która leży u ich podnóża. Bohaterowie tej niezwykle poruszającej historii biorą udział w hiszpańskiej wojnie domowej. Muszą również stawić czoła niebezpieczeństwom, walcząc w hiszpańskiej Błękitnej Dywizji na froncie wschodnim. Zdumiewający zbieg okoliczności sprawia, że dostają się oni do polskiego ruchu oporu. Dlatego też Czytelnicy będą mieli szansę zobaczyć tu obraz Warszawy z czasów okupacji.

To jednak nie wszystko. Na Czytelników czeka również ucieczka bohaterów z transportu do Auschwitz. Znajdą się także i tacy, którzy nie potrafią odnaleźć się w powojennej rzeczywistości.

Książkę pt. Zimowy wiatr na twojej twarzy, której autorką jest Carla Montero, znajdziecie tutaj. Pisarka po raz kolejny udowadnia, że jej sukces w świecie literatury nie jest kwestią przypadku. Jeśli nie mieliście okazji spotkać się z jej twórczością, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Jej najnowsza książka to niezwykle przejmująca panorama ludzkiego losu, z którego kpi wielka historia. Koniecznie sprawdźcie tę powieść! Gwarantujemy, że spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.