Kartka ze szwajcarskim adresem to książka autorstwa Jacka Skowrońskiego i Marii Ulatowskiej, która właśnie od dziś dostępna jest już w sprzedaży. Jeśli kojarzycie wspomniane nazwiska, nic dziwnego. Ta niecodzienna para już po raz kolejny łączy siły i tworzy naprawdę wciągająca i poruszająca historię. Warto wspomnieć, że nim doszło do powstania duetu, Skowroński obracał się w gatunku kryminału i sensacji, natomiast Ulatowska tworzyła powieści obyczajowe. Bardzo szybko okazało się, że takie połączenie to idealna mieszanka talentu i zwariowanych pomysłów. Autorzy wspólnie już stworzyli takie hity jak Historia spisana atramentem, Tylko milion czy Autorka. Teraz czas na kolejną, porywającą nowość!

Kartka ze szwajcarskim adresem – życie pisze najlepsze scenariusze

Wielokrotnie powtarzamy, że to życie pisze najlepsze i najbardziej zaskakujące scenariusze. To prawda stara jak świat, która raz za razem zostaje potwierdzona przez niezwykłe historie i ich bohaterów.

Tym razem głównymi bohaterami powieści są Maria i Czesław, dziadkowie autorki, których Czytelnicy mieli już okazję poznać w Historii spisanej atramentem. Małżeństwo stara się ułożyć sobie życie w Kostromie, jednak dookoła dzieją się rzeczy, które burzą ustabilizowane rzycie pary.

Maria musi stawić czoła zagrożeniom, które wiszą nie tylko nad nią, ale również nad jej dzieckiem. Czy to w ogóle możliwe, by dwie słabe kobiety pokonały niebezpieczeństwo, zbliżające się z najmniej spodziewanej strony? Życie bywa trudne i przewrotne. Zwłaszcza kiedy okazuje się, że osoba, której ufaliśmy najbardziej, knuje podstępny plan.

Tym samym Matylda i Janusz ruszają tropem sekretnej korespondencji Marii sprzed lat. To opowieść o tym, jak ważne okazują się drobiazgi. Na przykład niepozorny świstek z tajemniczym, szwajcarskim adresem. Dokąd zaprowadzi poszukiwaczy? I jaką prawdę przed nimi odkryje?

Książkę pt. Kartka ze szwajcarskim adresem znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy tę powieść wszystkim miłośnikom historii opartych na faktach. Również miłośniczki literatury dla kobiet i romansów będą zachwycone. Dlatego, jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z twórczością tej dwójki, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!