Każdego dnia - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Każdego dnia, wydanie z okładką filmową to nie lada gratka dla wszystkich kolekcjonerów książek z tego typu obwolutą. Powieść autorstwa Davida Levithana z nowym obiciem na polskim rynku pojawi się 28 lutego 2018 roku. Jak łatwo się domyślić, impulsem do stworzenia takiej wersji okładki jest, zbliżająca się wielkimi krokami, premiera filmu na podstawie książkowej historii. Widzowie na świecie będą mieli okazję zobaczyć ekranizację już 22 lutego, natomiast polscy odbiorcy muszą poczekać do 2 marca bieżącego roku. Tym samym, jeśli jeszcze nie posiadacie papierowej wersji opowieści, która skradła serca Czytelników na całym świecie, teraz jest idealny moment, by nadrobić zaległości. Chociaż książka dedykowana jest młodzieży, gwarantujemy, że również starsi Czytelnicy znajdą w niej coś dla siebie.

Każdego dnia, wydanie z okładką filmową – niezwykła historia pewnego nastolatka

Głównym bohaterem powieści jest A, który cierpi na niezwykłą przypadłość. Każdego dnia budzi się w innym ciele i zaczyna zupełnie inne życie. Wszystko wygląda niezmiennie od lat. Każdego dnia, bez ostrzeżenia, nie wie, kim dzisiaj będzie i gdzie się znajdzie. Chłopak już zdążył pogodzić się ze swoim niezwykłym losem. Aby było mu łatwiej funkcjonować, ustalił żelazne zasady, których starał się przestrzegać. Są wyjątkowo proste: nie angażować się, nie rzucać się w oczy, nie mieszać w cudzym życiu.

Wszystko sprawdzało się doskonale, do czasu. Pewnego dnia A budzi się w ciele Justina i poznaje jego dziewczynę, Rhiannon. Od tej chwili przestały obowiązywać wszelkie nakazy i zasady. A odkrywa, że oto w końcu odnalazł kogoś, z kim pragnie być każdego dnia. Bez wyjątku. Jak jednak to osiągnąć, kiedy wisi nad nim strach, że w każdej chwili obudzi się gdzie indziej?

Przypominamy, że książka pt. Każdego dnia, wydanie z okładką filmową na polskim rynku pojawi się 28 lutego bieżącego roku. Jeśli planowaliście wybrać się na film, a nie macie jeszcze wersji książkowej, gorąco zachęcamy do sięgnięcia po tę pozycję.

Książkę znajdziecie tutaj.