Kobieta z biblioteki - kryminalna nowość Sulari Gentill Kobieta z biblioteki

„Między kartkami powieści mogą się kryć mroczne sekrety…” – czytamy z tyłu okładki nowości Sulari Gentill pt. Kobieta z biblioteki. To nieoczywista, wielowarstwowa powieść, dlatego jeśli jesteście miłośnikami książek o książkach oraz pasjami rozwiązujecie skomplikowane zagadki, sięgnijcie po ten kryminał. Nic tu bowiem nie jest takie, jakim się wydaje na pierwszy rzut oka. Napięcie do ostatniej strony gwarantowane!

Kobieta z biblioteki na TaniaKsiazka.pl >>

Kobieta z biblioteki od Solari Gentil

Kobieta z biblioteki to wspaniała lektura – ta książka naprawdę wciąga. Inteligentnie skonstruowana, złożona ze splatających się misternie warstw,  ujmującymi bohaterami oraz zaskakującymi zwrotami akcji, które wbijają w fotel. W trakcie czytania wzbudzi

w was narastający lęk, a jednak nie będziecie chcieli  przestać.

~ Daniel O’Malley, autor powieści The Rook

 

Jest dzień taki sam, jak każdy inny. Biblioteka Publiczna w Bostonie jak zwykle udostępnia czytelnikom swoje zbiory. Tym razem jednak jej mury będą świadkiem przerażającej zbrodni…

Przy jednym stole siedzi czworo ludzi, którzy się nie znają, co w takim miejscu jest normalną sytuacją. I jak zwykle, każda z tych osób ma swoje własne powody, dla których akurat tego ranka przebywa w czytelni. Na przykład student prawa na Harvardzie, Whit Metters, właśnie opuszcza zajęcia, ponieważ robi wszystko, by skreślono go z listy uczniów i wyrzucono z uczelni. Ma bowiem nadzieje, że dzięki temu nie będzie musiał pracować w rodzinnej kancelarii. Oprócz niego przy stoliku siedzi także studentka psychologii, Marigold Anastas. Dwudziestotrzyletnia, ekscentryczna dziewczyna pokryta tatuażami i z kolczykiem w nosie, która ma skłonności do nękania.

Towarzyszy im również dwójka pisarzy. Winifred Kincaid – australijska autorka, która przebywa w Stanach Zjednoczonych na stypendium oraz amerykański pisarz, Cain McLeod, który zbiera materiał do swojej kolejnej powieści.

Gdy wszyscy pracują w skupieniu, nagle ciszę biblioteki rozdziera krzyk przerażonej kobiety. To jej reakcja na znalezione zwłoki. Wszystko wskazuje na to, że jeden z naszych bohaterów jest zabójcą. Pytanie tylko – które z nich?

>> Darmowy fragment książki Kobieta z biblioteki <<

A pod tym linkiem zamówisz całą powieść!

Czytajcie także: