Kobiety to czytają

Kobiety to czytają to doskonałe zestawienie dla wszystkich czytelniczek, które poszukują świeżych nowości, ale i gorących zapowiedzi. W dzisiejszych propozycjach znalazły się nie tylko międzynarodowe bestsellery, które skradły serca tysięcy odbiorczyń na całym świecie. Wśród tytułów znajdziecie także polskie autorki, które od lat zachwycają swoje fanki. Tym samym, jeśli poszukujecie książek z różnych gatunków, które doskonale sprawdzą się na jesienne i zimowe wieczory, trafiłyście idealnie. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

Kobiety to czytają

Iskra światła Jodi Picoult

Iskra światła - zobacz na TaniaKsiazka.plJodi Picoult, jedna z nieustraszonych pisarek naszych czasów. Jak zwykle nie stroni od trudnych tematów i stawia niewygodne pytania. Jak pogodzić prawa matki z prawami jej nienarodzonego dziecka? Co znaczy być dobrym rodzicem?

Jest ciepły, jesienny poranek. I z pewnością nic nie zapowiadało ogromnej tragedii, do jakiej doszło. W klinice dla kobiet, oferującej pomoc wszystkim potrzebującym, praca wre jak każdego innego dnia. Nikt nie spodziewał się, że do środka wpadnie zdesperowany mężczyzna, otworzy ogień i weźmie zakładników. Na miejsce przybywa Hugh McElroy, policyjny negocjator. Zabezpiecza teren i przygotowuje się do rozmowy ze sprawcą. Wystarczy jednak krótki SMS, by ziemia osunęła mu się spod nóg. Ponieważ dowiaduje się, że wśród zakładników jest Wren. Jego piętnastoletnia córka, która przyjechała tu bez jego wiedzy i w sobie tylko znanym celu.

 Korona kłamstw Pepper Winters

Elle Charlston jest dziedziczką rodowej fortuny, którą od najmłodszych lat uczono zarządzania wielomilionową Korona kłamstw - sprawdź na TaniaKsiazka.plfirmą. Tym samym wychowana w złotej klatce dziewczyna nigdy nie miała przyjaciół i nie zaznała zwykłego życia. W dniu dziewiętnastych urodzin Elle wymyka się na ulice Nowego Jorku, aby przez chwilę poczuć się jak normalna nastolatka. Dziewczyna zostaje napadnięta przez zbirów, którzy chcą ją skrzywdzić. Niespodziewanie ratuje ją tajemniczy mężczyzna, który później zgadza się odprowadzić ją do domu. Nocny spacer po mieście kończy się tragicznym rozdzieleniem pary, ale bohater pozostaje na zawsze w pamięci Elle.

W związku z tym dziewczyna przez lata będzie próbowała go bezskutecznie odszukać. Wkrótce ojciec przedstawia jej Penna, który sugeruje, że ma zostać jej mężem. Elle jest wściekła. To arogancki drań, który zachowuje się tak, jakby była jego własnością. Wkrótce dziewczyna ze zdumieniem odkrywa, że czuje do niego nie tylko gniew.

Premiera książki 23 stycznia 2019 roku.

Dziewczyna z gór Małgorzata Warda

Dziewczyna z gór - kup na TaniaKsiazka.plNadia miała zaledwie jedenaście lat, kiedy wydarzył się jej najgorszy dzień w życiu. Młody mężczyzna nieoczekiwanie porwał ją z przyczepy kempingowej, stojącej na tyłach domu rodziców. Wywiózł daleko, na pustkowie w górach, do chaty położonej w gęstym i rozległym lesie. Nadia nie miała pojęcia, gdzie właściwie się znajduje. Nie docierały do niej żadne dźwięki cywilizacji, żadna droga nie prowadziła do innych zabudowań, a nocami pojawiały się watahy wilków. Dziewczyna pozostała sama z nieznanym porywaczem i w związku z tym musiała nauczyć się życia od nowa. Nie wiedziała, dlaczego to właśnie ją skazał na taki okropny los. Kiedy nadszedł czas, gdy odkryła mroczną tajemnicę, zmieniło się wszystko. Mimo poszukiwań i wielu starań, po latach, porwanie Nadii wciąż pozostało nierozwiązaną sprawą. Tymczasem młoda kobieta pośrodku gór prosi przypadkowego kierowcę o pomoc. Czy to Nadia? Czy cała sprawa na nowo stanie się nagłośniona?

Twój dobry rok Agnieszka Maciąg

Prezentowana książka to połączenie dziennika motywacyjnego, poradnika i pamiętnika, który czytelniczki mogą współtworzyć z autorką. Tym samym później można go używać przez wiele lat. Pomoże wam uporządkować czas i wykorzystać potencjał danego momentu w roku. Zarówno pod kątem duchowym, jak i praktycznym. Znajdziecie w nim cenne porady, inspiracje i przepisy, a także miejsce na zapisywanie swoich przemyśleń. Czyli ogromną dawkę dobrej energii, byście mogły wziąć życie we własne ręce i wsłuchać się w głos swojego serca!

Amerykańska królowa Sierra Simone

Amerykańska królowa - kup na TaniaKsiazka.plGłówną bohaterką powieści jest Greer Galloway. Dziewczyna w wieku piętnastu lat spotyka na swojej drodze Asha. Pewny siebie chłopak skradł jej wówczas pierwszy pocałunek i rozkochuje ją w sobie na długi czas. Następnie kilka lat później bohaterka poznaje Embry’ego i ten zostaje jej pierwszym kochankiem. Nigdy jednak nie przypuszczała, że już wkrótce jeden z nich będzie prezydentem USA, a drugi wiceprezydentem.

Ash i Embry to jedyni mężczyźni w życiu Greer, do których cokolwiek czuła. Kiedy prezydent Ash prosi Embry’ego, aby ją sprowadził, kobieta ma serce rozdarte na pół. Z tego powodu już wkrótce Galloway wplątuje się w sieć sekretów i domysłów. A to wszystko prowadzi do skandalicznego związku na najwyższych szczeblach władzy. Jednak żadne z nich nie ma najmniejszego pojęcia, że jest ktoś, kto bacznie obserwuje każdy ich ruch.

Premiera książki 16 stycznia 2019 roku.