Kolejna książka Brejdyganta na ekranach

Kolejna książka Brejdyganta na ekranach to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości polskiego pisarza. Całkiem niedawno premierę na player.pl miał serial pt. Szadź oparty na powieści autora o tym samym tytule. Teraz okazuje się, że producenci postanowili wziąć się za kolejną historię spod pióra tego twórcy. I nie ma się co się dziwić, ponieważ Igor Brejdygant dał się poznać polskim czytelnikom jako autor wciągających kryminałów. Co tym razem trafi na ekrany? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Kolejna książka Brejdyganta na ekranach

Kolejna książka Brejdyganta na ekranach – co wiemy?

Tym razem widzowie mogą liczyć na serial, który powstanie na podstawie dwóch książek pisarza. W związku z tym zostaną zekranizowane powieści Rysa oraz Układ. Jak się okazuje, ekipa na plan zdjęciowy weszła już w lipcu tego roku. Na małym ekranie pojawią się m.in.: Julia Kijowska, Maciej Zakościelny, Kinga Preis, Dawid Ogrodnik, a także Zbigniew Zamachowski i Mariusz Ostrowski. Za reżyserię produkcji odpowiedzialni są: Maciej Migas, Łukasz Kośmicki i Leszek Dawid. Poza tym całość powstaje na zlecenie Sony Pictures Television i telewizji Polsat.

Niestety na tę chwilę nie wiemy, ile odcinków będzie liczyła produkcja ani kiedy zostanie wyemitowana. Jeśli tylko coś się zmieni w tej kwestii, od razu was o tym poinformujemy.

Tymczasem warto tutaj wspomnieć, o czym opowiada sama historia. Bohaterką obu tych książek jest komisarz Monika Brzozowska. Która w toku prowadzonego śledztwa odkrywa, że dawne grzechy zamordowanych wiążą się z błędami młodości samej komisarz. Cierpiąca na zaniki pamięci Brzozowska zostaje wplątana w niebezpieczną grę. A ta zmusi ją do spojrzenia wstecz i ponownej walki z demonami przeszłości. Z demonami, z którymi jak się szybko okaże, poradził sobie tylko pozornie.

Koniecznie dajcie nam znać, czy będziecie czekać na wspomnianą ekranizację. Natomiast wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością Igora Brejdyganta odsyłamy tutaj. Polecamy jego książki przede wszystkim miłośnikom literatury kryminalnej i poszukiwaczom dobrych thrillerów psychologicznych. Sprawdźcie sami!