Droga Szamana

Cykl Droga Szamana, doczekała się totalnego odświeżenia szaty graficznej oraz kolejnej części przygód. Jak wygląda nowa wersja okładkowa i czego możemy spodziewać się po kontynuacji serii?

Droga Szamana, czyli futurystyczna walka ze złem

O czym właściwie opowiada seria Droga Szamana? Cykl książek Wasilija Machanienko przedstawia losy niejakiego Dmitrija Machana. Mężczyzna ten został skazany na osiem lat za nieumyślnie popełnione przestępstwo i w ramach kary osadzono go w Barlionie. Jest to wirtualny świat wypełniony walkami, przygodą, tajemnicami i graczami żądnymi wygranej.

W wirtualnym świecie Barliony można łatwo zarobić najprawdziwsze pieniądze. Dlatego nic dziwnego, że w kapsułach podtrzymujących funkcje życiowe graczy udających się do Barliony przesiaduje znaczna część ludzkiej populacji. Jednak nie dla wszystkich miejsce to jest Edenem 2.0. Ktoś wpadł na pomysł, żeby zamykać w kapsułach skazańców, którzy od tej pory odsiadują tam swoje wyroki wykonując niewolniczą pracę. Taką osobą jest właśnie Machan.Droga Szamana – serię znajdziesz na TaniaKsiazka.pl

Niestety nasz bohater nie ma nawet wpływu na przydzielenie mu postaci. Zamiast możliwości wyboru otrzymuje on najmniej popularnego w Barlionie Szamana rasy ludzkiej. Na dodatek Dmitrij nie zna wszystkich reguł rządzących tym miejscem. Niewiedza skazuje go na błądzenie po omacku w nowej cybernetycznej rzeczywistości.

Przed nim długa droga do rozwinięcia swoich umiejętności i wzniesienia swojej postaci na wyższe poziomy rozgrywki. Czy bohater poradzi sobie ze złem i przemocą Barliony? Pewne jest jedno: jego walka o przetrwanie w niczym nie będzie przypominać wirtualnej zabawy…

Odnowiona szata graficzna i nadchodzące tomy

Jedna z najlepszych serii LitRPG, Droga Szamana Wasilija Machanienko, doczekała się totalnego odświeżenia szaty graficznej. To ukłon w stronę posiadaczy dwóch pierwszych części w starej wersji okładek, którzy chcą zebrać całą serię w nowej, spójnej szacie graficznej autorstwa Piotra Sokołowskiego. Niemniej jednak to nie koniec wieści prosto od wydawnictwa Insignis.

Fani serii powinni mieć również inne powody do zadowolenia, ponieważ na rynek wkracza właśnie kolejna część cykluEtap 3. Tajemnica Mrocznego Lasu, zaś w przygotowaniu znajduje się tom czwarty Zamek Widmo. Czego możemy spodziewać się po kontynuacji serii?

Machan jako Szaman przeżył już wiele. Odbył katorżniczą pracę w kopalniach, przeżył zdradę współwięźniów, a wreszcie ponowny proces, dzięki któremu wypuszczono go do otwartego świata Barliony.

Czego mógłby chcieć więcej? Teraz mógłby się nie wychylać i cieszyć względną wolnością do końca odsiadki. Jednak próżno oczekiwać od Szamana siedzenia w miejscu… Ten bardzo szybko zostaje przywódcą klanu i zabiera pięćdziesięciu najlepszych graczy kontynentu, by odkryć tajemnice Mrocznego Lasu. Czy wyprawa przyniesie mu sławę i zdobycze, czy narazi go na jeszcze większe niebezpieczeństwo?

Sprawdź to sięgając po serię Droga Szamana w nowej szacie graficznej, dostępnej już w sprzedaży! Znajdziesz ją tutaj.