Promocje

Kolejna, świetna promocja od księgarni TaniaKsiazka.pl!

Promocja w TaniaKsiazka.pl

Księgarnia TaniaKsiazka.pl znów zaskakuje swoich klientów! Tym razem sztab pracowników wyszedł naprzeciw wieczornej nudzie i przedstawił niezwykle interesującą ofertę książek, które idealnie sprawdzą się do czytania przed snem. To jednak nie wszystko. Czytelnicy, którzy zdecydują się na zakupy mogą liczyć na darmową dostawę, na terenie kraju, Pocztą Polską, jeżeli ich zamówienie przekroczy kwotę 99 złotych. Promocja ta potrwa do 16 sierpnia włącznie, więc należy się spieszyć, bo zostało niewiele czasu! To świetna okazja, by uzupełnić zbiór posiadanych książek bez narażania na wysokie koszty domowego budżetu.

Wśród oferowanych książek, na które został nałożony dodatkowy rabat, znajdują się nie tylko znane bestsellery, ale również całkowite nowości i gorące zapowiedzi. Oto kilka pozycji, które znajdziecie na liście:

Kiedy odszedłeś niezwykle poruszająca historia, która na długo zapadnie w pamięci każdego czytelnika. To opowieść nie tylko o utraconej miłości, ale również o tym, jak radzić sobie w życiu w trudnych chwilach. Teraz książkę możecie kupić z aż 30% rabatem.

Shantaram – międzynarodowy bestseller, który został przetłumaczony na 40 języków. Książka, którą powinien znać absolutnie każdy. Są to fabularyzowane zwierzenia więźnia, który uciekł z australijskiego więzienia. Miłość, nieustanne dylematy moralne oraz iście filozoficzne rozważania nad dobrem i złem. Oczywiście, do kupienia o 25% taniej.

Harry Potter – świetna okazja dla wszystkich fanów młodego czarodzieja! To siedmiopak, który idealnie prezentuje się na regale. Jest to również świetny pomysł na prezent. Zwłaszcza, że do nabycia jest o 25% tańszy.

To oczywiście nie wszystkie propozycje przygotowane przez TaniaKsiazka.pl

Całą ofertę znajdziecie tutaj.