Bestsellery i zestawieniaFantastykaFantasyYoung AdultZapowiedzi i nowości

Kolejne, fantastyczne książki do kolorowania dla fanów największych literackich bestsellerów

Bajkowe i porywające Rywalki, niesamowita książka do kolorowania Czerwona królowa, Władca pierścieni i Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć to najnowsze premiery “kolorowanek” dla młodzieży i dorosłych. Dwie pierwsze będą miały swoją światową premierę w grudniu, trzecia już się ukazała w wersji anglojęzycznej, a czwartą można już kupić także w Polsce (najdziecie ją tutaj). Czy podbiją serca fanów książek tak jak seria do kolorowania Harry Potter?

The Lord of the Rings. Movie trilogy

Harry Potter. Magiczne stworzenia do kolorowaniaPo całkowicie magicznych książkach do kolorowania z serii Harry Potter (Harry Potter. Książka do kolorowania i Harry Potter. Magiczne stworzenia do kolorowania), przyszedł czas na kolejne kolorowankowe adaptacje książkowych hitów. Tym razem wielki uśmiech pojawi się na twarzach fanów i fanek książek: Rywalki i Czerwona królowa. 20 i 27 grudnia oba tytuły w formie kolorowanek trafią do światowej sprzedaży. Niestety na razie w wersji anglojęzycznej. Polska premiera książek nie jest jeszcze znana, ale biorąc pod uwagę, jak ogromnym zainteresowaniem cieszyły się książki do kolorowania ze świata Harry’ego Pottera, możemy spodziewać się szybko polskiej premiery także tych tytułów.

Książka do kolorowania, która zachwyca i onieśmiela

RywalkiKsiążki do kolorowania Rywalki i Czerwona królowa zachwycają szczegółowością i pięknem detali. Rysunki są wymagające i jednocześnie zapierają dech w piersiach. Każdy miłośnik prozy Kiery Cass i Victorii Aveyard będzie zachwycony. Kolorowanki zdecydowanie nie są adresowane do dzieci, ale właśnie do nastoletnich fanów prozy popularnych przedstawicielek literatury Young i New Adult.

Czerwona królowaKolorowanka z filmowej odsłony Władcy Pierścieni zabierze Was do świata mrocznego Mordoru, przyjaznego Shire, krainy Rivendell i do Minas Tirith. Będziecie mogli nadać tej historii swój własny koloryt. Fantastyczne i wymagające detale sprawią, że będzie to nie tylko podróż przez jedną z najbardziej spektakularnych historii fantasy w światowej literaturze, ale także możliwość rozwijania własnej kreatywności i pasji do kolorowania.

Fantastyczne zwierzęta już są

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Magiczne miejsca i postacieNa polskim rynku na 10 dni przed premierą filmu ukazała się książka do kolorowania Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Magiczne miejsca i postacie. To niesamowita szansa na poznanie jeszcze mało znanych postaci z najnowszego dzieła Rowling. Dzięki kolorowance traficie prosto do Nowego Jorku sprzed 100 lat i odkryjecie tajemnice Newta i jego niesamowitej, magicznej walizki. Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć. Magiczne miejsca i postacie to doskonałe przygotowanie do wyczekiwanej premiery filmu, która będzie miała miejsce 18 października.

Kolorowanki nie tylko dla dzieci

Kolorowanki zawsze kojarzyły nam się z książkami dla dzieci. Teraz zupełnie nowy rozdział rozpoczynają książki do kolorowania dla młodzieży i dorosłych, będące rysunkową adaptacją książkowych bestsellerów. Fantastyczne i wymagające detale wciągają na wiele godzin i zabierają w świat naszych ulubionych historii literackich. W erze popularności odstresowujących kolorowanek dla dorosłych będą idealnym połączeniem literackiej pasji i kreatywności.