Kolejne zekranizowane książki na Netflix to doskonała wiadomość dla wszystkich miłośników książek i produkcji, powstających na ich podstawie. Tym razem na srebrne ekrany zostały przeniesione powieści Kluseczka autorstwa Julie Murphy oraz Diablero, którego autorem jest Francisco Gerardo Haghenbeck. Oczywiście w związku z produkcją Netflixa oba tytuły doczekały się również wydań z nowymi okładkami. Tym samym także kolekcjonerzy takich publikacji mają niemałe powody do zadowolenia. Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej na temat zekranizowanych historii!

Kolejne zekranizowane książki na Netflix

Diablero - kup na TaniaKsiazka.pl

Diablero

Głównym bohaterem powieści Diablero jest Elvis Infante, były więzień i weteran wojny w Afganistanie. Mężczyzna po dramatycznej śmierci brata błąka się po podejrzanych dzielnicach Los Angeles, pracując jako diablero. Tym samym jest łowcą demonów, upadłych aniołów i innych nadprzyrodzonych istot, którymi handluje się na czarnym rynku. Ponadto popularne jest też urządzanie nielegalnych walk z ich udziałem. Bohater dobrze zdaje sobie sprawę z tego, że w końcu trafi mu się sprawa taka, jak ta: mocno skomplikowana, z udziałem księdza o uwodzicielskim talencie. Ponadto bierze w niej udział także bezlitosna zabójczyni, która wygląda jak gotycka lolitka. Pojawia się również potężna międzynarodowa organizacja związana z owym nielegalnym handlem.

Serial oparty o na tej książce przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom thrillerów i produkcji grozy z nutą przewrotnego, czarnego humoru. W rolach głównych wystąpią: Christopher Von Uckermann, Horacio García Rojas, Gisselle Kuri. Natomiast za produkcję odpowiadają: Pablo Tébar, José Manuel Cravioto.

Kluseczka

Kluseczka - kup na TaniaKsiazka.plTo międzynarodowy hit i bestseller New York Timesa, który utrzymał się bardzo długo na samym szczycie listy.  Główną bohaterką powieści jest Willowdean, wygadana i korpulentna nastolatka z małego teksańskiego miasteczka. Znajomi wołają na nią Will, a matka – Kluseczką. Jednak Will z dużą pewnością siebie zbywa docinki na temat swojej nadwagi. No i nałogowo słucha piosenek Dolly Parton. Nie przejmuje się swoją nadwagą do czasu, aż spotyka chłopaka, w którym się zakochuje. I to z wzajemnością.  Tym samym, aby odzyskać pewność siebie i przeciwstawić się mamie, byłej królowej piękności, bohaterka zgłasza się do organizowanego przez nią konkursu na miss nastolatek. Ta odważna decyzja inspiruje innych do pójścia w jej ślady. A w związku z tym życie miasteczka wypada z utartych kolein.

Na podstawie tej książki Netflix stworzył film. Jego reżyserią zajęła się Anne Fletcher, natomiast scenariusz stworzyła Kristin Hahn. Produkcja przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom dramatów z elementami komedii i musicalu. W rolach głównych widzowie zobaczą Danielle Macdonald (Willowdean Dickson) i Jennifer Aniston (Rosie Dickson).