Komisarz - kup na TaniaKsiazka.pl

Komisarz taki tytuł nosić będzie nowość od Pauliny Świst. Miłośnicy polskich kryminałów mają wiele powodów do zadowolenia. Najnowsza książka autorki jest kontynuacją bestsellerowego Prokuratora, która w błyskawicznym tempie podbiła serca Czytelników w całej Polsce. Jak będzie tym razem? Wygląda na to, że Świst powtórzy swój sukces. Książka pt. Komisarz w sprzedaży dostępna będzie od 22 listopada bieżącego roku. Koniecznie sprawdźcie, jakie wyzwania tym razem stawia pisarka przed bohaterami.

Komisarz – nietuzinkowa historia

Zuzanna Kadziewicz ma to szczęście, że w życiu nie musi przejmować się pieniędzmi. Jest jedyną córką biznesmena, który nad dziewczyną roztacza szczelny parasol finansowy. Tym samym Zuzanna spełnia się w swojej pasji, jest pedagogiem, bo uwielbia pomagać dzieciom. A że nie robi tego zarobkowo, tylko z czystej przyjemności, ma ogromną swobodę i komfort psychiczny.

Pewnego dnia, w tym odrealnionym świecie pojawia się mężczyzna. Co ważne, idealnie wpasowuje się w bajkowe życie bohaterki. Jest przystojny, bystry, wykształcony, dobrze wychowany i przede wszystkim, zamożny. Odnajduje się w każdym miejscu, niezależnie od tego, czy jest to teatr, czy damski butik. Potrafi służyć dobrą radą i z uwagą doradza podczas zakupów. Po pięciu tygodniach znajomości wychodzi również na jaw, że w łóżku jest prawdziwym gentlemanem. Czy można chcieć czegoś więcej?

Wkrótce jednak wychodzi na jaw, że Komisarz Radosław Wyrwa to fachowiec od działań „pod przykrywką”. Zuzanna jest jedynie jego narzędziem, dzięki któremu ma zamiar rozpracować jej ojca. Bo okazuje się, że Antoni Kadziewicz, na pozór szanowany biznesmen, zamieszany jest w ciemne interesy. Jego zadanie jest proste, zwabić jak najwięcej dziewczyn z Ukrainy do domów publicznych. Na koncie ma liczne długi, a do tego szantażuje go ukraińska mafia. Znalazł się w sytuacji bez wyjścia.

Z pomocą przyjdzie mu prokurator Łukasz Zimnicki, który przedstawia plan działania. Kadziewicz, bojąc się, że trafi do więzienia na resztę lat swojego życia, zgadza się na współpracę z policją. Zostaje „wtyką” i zaczyna niebezpieczną grę na dwa fronty.

Nowość od Pauliny Świst pt. Komisarz znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!