Muza koszmarów - kup na TaniaKsiazka.pl

Kontynuacja Marzyciela to nie lada gratka dla wszystkich miłośników twórczości Laini Taylor. Książki autorki w błyskawicznym tempie zyskują status bestsellerów i stają się międzynarodowymi hitami. Tym razem w ręce czytelników trafi kontynuacja powieści pt. Marzyciel, która podbiła serca odbiorców na całym świecie. Książka pt. Muza koszmarów będzie dostępna na polskim rynku od 1 marca 2019 roku i przypadnie do gustu każdemu, kto interesuje się literaturą fantastyczną. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji sięgnąć po wspomniane tytuły, dziś jest idealny moment, by nadrobić zaległości. W podjęciu decyzji może pomóc wam recenzja Marzyciela, która jakiś czas temu pojawiła się na naszej stronie. W związku z tym nie zwlekajcie ani chwili i koniecznie sprawdźcie, czy jest to książka dla was!

Kontynuacja Marzyciela – kilka słów o fabule

Głowni bohaterowie, Lazlo i Sarai, czyli bóstwo i duch nie są już dłużej tym, czym byli. Trudno jest napisać, czego mogą spodziewać się czytelnicy w tej części, nie zdradzając przy tym najciekawszych fragmentów. Tym samym odbiorcom musi wystarczyć ta krótka notatka.

Lazlo musi dokonać wyboru niemożliwego. Ocalić życie ukochanej czy wszystkich mieszkańców Szlochu? Po raz kolejny pojawią się tu skrajne emocje – miłość, nienawiść, zemsta, łaska oraz zniszczenie i zbawienie. A wszystkie ścierają się ze sobą w tej zaskakującej i wciągającej kontynuacji Marzyciela.

Przypominamy, że kontynuacja Marzyciela będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku od 1 marca bieżącego roku. Książkę pt. Muza koszmarów będzie dostępna tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom nietuzinkowych historii, osadzonych w świecie fantasy.

Wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z twórczością autorki, odsyłamy tutaj. Jeśli fantastyka to jeden z tych gatunków, który uwielbiacie, koniecznie tam zajrzyjcie. Książki Laini Taylor nie bez powodu cieszą się ogromnym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Niemal każda jej powieść szturmem podbija bestsellerowe listy i utrzymuje się na ich szczycie przez długi czas. Autorka kreuje niezwykłe światy, a akcje jej powieści trzymają w napięciu aż do ostatnich stron.