FantasyYoung AdultZapowiedzi i nowości

Królestwo Popiołów- finał serii Szklany tron już wkrótce!

Królestwo Popiołów- finał serii Szklany tron. Sprawdź książki w TaniaKsiazka.pl >>

Zbliża się premiera ostatniego tomu popularnej serii fantasy dla młodzieży Szklany tron Sarah J. Maas. Z jednej strony wielu czytelników z pewnością nie może się doczekać tego, żeby sprawdzić, jak skończy się historia młodej zabójczyni Celaeny Sardothien. Z drugiej to, że ta historia już się kończy, trochę zasmuca. Na pocieszenie mam dla Was krótką zapowiedź fabuły. Ponadto zdradzę Wam, że czytania będzie więcej, niż się spodziewacie. 😉

Królestwo Popiołów- finał serii Szklany tron. Sprawdź książki w TaniaKsiazka.pl >>

Królestwo Popiołów – dwuczęściowe wydanie

Królestwo Popiołów- finał serii Szklany tron, część 1 - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Sarah J. Maas ponownie puściła wodze wyobraźni i porządnie się rozpisała. 😉 W konsekwencji Wydawnictwo Uroboros, które wydaje jej serię w Polsce, postanowiło podzielić najnowszy tom, Królestwo popiołów, na dwie części. Pierwsza z nich trafi do większości księgarń 7 maja. Kolejnej też możemy spodziewać się niedługo.

Powiem Wam, że cieszę się, że podjęto taką decyzję. Pierwsza część tej książki i tak będzie miała ponad 700 stron, a druga – ponad 500. Nie wiem, czy też tak macie, ale ja nie lubię czytać książek, które mają ponad 1000 stron. Nie dlatego, że samego czytania jest sporo. To mi akurat nie przeszkadza. Chodzi o to, że takie książki są nieporęczne. Ciężko je zabrać gdzieś ze sobą i do tego nie rozkładają się najlepiej. W skrócie – czyta się je dość niewygodnie.

Królestwo Popiołów – finał serii Szklany tron

Królestwo Popiołów- finał serii Szklany tron, część 2 - sprawdź w TaniaKsiazka.pl >>Mam dla Was krótką zapowiedź fabuły Królestwa popiołów. Jeżeli czytaliście już poprzednie części serii, to na pewno macie jakieś swoje fabularne przypuszczenia. 😉

Celaeny już jako królowa Aelin będzie musiała stawić czoła wojnie. Wszyscy bohaterowie, których czytelnicy poznali i pokochali w poprzednich częściach bądź przeciwnie – znienawidzili , będą musieli stanąć do walki o swoją przyszłość. Podczas tej wojny niektóre więzi między postaciami się zacieśnią, a inne znikną. Jedno jest pewne – podczas walk na mroźnej północy dopełni się przeznaczenie bohaterów serii Szklany tron. Sarah J. Maas z pewnością zaskoczy swoich fanów rozwiązaniem tej historii.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się tego, czy w krainie, którą zaleje krew wrogów i sprzymierzeńców, znajdzie się miejsce na miłość i pokój, sięgnijcie po ostatnie tomy tej serii.

Wszystkie książki z bestsellerowego cyklu Szklany tron znajdziecie w tym miejscu. Tam też możecie zamówić obie części Królestwa popiołów w przedsprzedaży.