Promocje

Kryminały J.D. Robb nawet o 50% taniej!

Kryminały J.D. Robb nawet o 50% taniej!

Kryminały J.D. Robb nawet o 50% taniej!25 lutego 2014 do sprzedaży trafiła nowa książka J.D. Robb „Wyrachowanie i śmierć„. W związku z tym księgarnia TaniaKsiazka.pl proponuje ciekawą promocję. A mianowicie, premierową książkę można kupić w księgarni z 28% rabatem, natomiast inne książki autorstwa J.D. Robb zostały przecenione aż o 50% od ceny detalicznej, co za tym idzie, za wybrane książki wspomnianej autorki zapłacimy średnio 16 zł za sztukę. Oferta obowiązuje do 20 marca, bądź wyczerpania zapasów. Warto więc zerknąć, bo naszym zdaniem jest to bardzo dobra oferta. Zachęcamy do zapoznania się z przecenionymi tytułami oraz nowym kryminałem J.D. Robb.

>> Sprawdź książki J. D. Robb objęte obniżką <<

***

Wyrachowanie i śmierćWyrachowanie i śmierć

Eve Dallas wielokrotnie miała do czynienia z naprawdę potwornymi zbrodniami. Ale niektóre przypadki są gorsze od innych?

U podnóża schodów do sutereny w eleganckiej kamienicy w Upper East Side na Manhattanie znaleziono martwą kobietę, której zabrano wszystkie kosztowności. Większość gliniarzy uznałaby to za bandycki napad, ale nie porucznik Eve Dallas.

Dobrze sytuowana księgowa, kochana żona i matka, Marta Dickenson nie wygląda na kogoś, na czyjej śmierci mogłoby komuś zależeć. Ale kiedy Eve razem ze swoją partnerką, Peabody, znajduje w kamienicy ślady krwi, wie, że zabójstwo Marty jest dziełem zawodowca, zbyt niechlujnego lub niewystarczająco sprytnego, by je usunąć.
Eve dowiaduje się, że w dniu, w którym zamordowano Martę, ofiara miała rozpocząć audyt w trzech firmach. To skłania ją do przypuszczeń, że kobietę pozbawiono życia, by nie wyszły na jaw jakieś finansowe machlojki. Eve jest dobra w demaskowaniu przestępców, nie w dodawaniu cyferek. Na szczęście może poprosić Roarke’a, swego męża-miliardera, o pomoc w ustaleniu, która z firm, będących klientami Marty, nie do końca działa zgodnie z prawem.

Kiedy ktoś kradnie akta z biura Marty, Eve musi wejść w świat wielkiego biznesu, by ustalić, kto jest na tyle okrutny i bezwzględny, by zlecić płatnemu zabójcy zamordowanie niewinnej kobiety. I kiedy skłonność do okrucieństwa u zabójcy się nasila, Eve wie, że musi go powstrzymać, nawet jeśli oznacza to wykorzystanie siebie w charakterze przynęty…

>> Sprawdź książki J. D. Robb objęte obniżką <<