Promocja na książki dla młodzieży

Współczesne książki dla młodzieży to bardzo często także tytuły, którymi zachwycają się dorośli. Pojawiają się w nich zarówno wątki sensacyjne, miłosne, jak i wspaniałe światy fantasy. Coraz więcej zagranicznych bestsellerów gości (nawet niedługo po premierze) także na polskich półkach. Od dzisiaj (9 października) TaniaKsiazka.pl ogłasza Tydzień Literatury Młodzieżowej, podczas którego książki dla młodzieży można kupić taniej nawet do 35% ceny rynkowej. To świetna okazja, żeby poznać najnowsze hity dla młodzieży, gorące zapowiedzi i po prostu świetne książki. Promocja na książki dla młodzieży potrwa do 17 października.

Władca cieni - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Promocja na książki dla młodzieży: Władca cieni. Mroczne intrygi. Księga 2  Cassandra Clare

Na tę książkę czekali wszyscy fani Cassandry Clare, autorki bestsellerowej serii Dary Anioła. Wiele osób twierdzi, że to właśnie cykl Mroczne intrygi to najlepsze dzieła Clare. Muszę przyznać, że jestem jedną z nich. 🙂 Pani Noc, pierwszy tom z cyklu, to książka, którą czytałam kilka razy i zdecydowanie jeden z moim ulubionych tytułów fantasy. Władca cieni to kontynuacja Pani Noc, na którą niecierpliwie czekałam. Czy Julian i Emma będą mogli być razem? Czy Emma będzie potrafiła wcielić się w „dziewczynę na niby” brata Juliana – Marka, żeby chronić tego, którego kocha naprawdę? Tylko dlaczego Mark mówi: “po, co mamy udawać?”. Świat Nocnych Łowców znowu otwiera przed Wami swoje drzwi. 🙂

It ends with us - zobacz na TaniaKsiazka.pl!Promocja na książki dla młodzieży: It ends with us Colleen Hoover

Colleen Hoover to autorka takich hitów jak Ugly Love, Confess, czy Hopeless. Właściwie głównie ta ostatnia naprawdę skierowana jest do młodzieży, pozostałe to tytuły dla młodych dorosłych, czyli książki, w których poruszane są tematy dla Czytelników 18+. Jej najnowsza książka It ends with us to tytuł, na który czekało wiele tysięcy fanów autorki w Polsce i na świecie. Tym bardziej, że jest to pierwsza książka z wątkami biograficznymi autorki. Colleen znowu pokaże nam piękną, a także bardzo trudną miłość. Z pewnością przed Wami wiele wylanych łez i uderzeń Waszego, galopującego z emocji, serca.

Harry Potter i Więzień Azkabanu. Wydanie ilustrowane - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Promocja na książki dla młodzieży: Harry Potter i Więzień Azkabanu. Wydanie ilustrowane. Autor: Joanne Kathleen Rowling

Wspaniała ilustrowana wersja Harry’ego Pottera i Więźnia Azkabanu powstała dzięki genialnym ilustracjom Jima Kaya. Znana historia widziana oczami genialnego grafika. Ta wersja Harry’ego zabierze Was jeszcze raz do świata niezwykłego czarodzieja i jego przyjaciół.

 

Światło - zobacz na TaniaKsiazka.pl!Promocja na książki dla młodzieży: Światło Jay Asher

Światło to książka, na którą czekają fani na całym świecie. W końcu jej autorem jest słynny Jay Asher (13 powodów). Na polskim rynku pojawi się 14 listopada bieżącego roku. Jednak z pewnością będziecie zaskoczeni tym, jak lekka i słodka jest ta historia w porównaniu do niezwykle trudnej tematycznie poprzedniej książki tego autora. Książka Światło wprowadzi Was w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i młodzieńczej historii miłosnej, która jest tym piękniejsza, że wydarzyła się właśnie w tym okresie.

 

Mój Alex - sprawdź na TaniaKsiazka.pl!Książki dla młodzieży: Mój Alex Autor: Bennett Jenn

Książka Mój Alex jest dopiero zapowiedzią i pojawi się na polskich półkach 11 listopada. To książka, która zebrała bardzo pozytywne opinie na największym portalu recenzenckim na świecie, Goodreads.com. Opowiada o dziewczynie, która podkochuje się w “internetowym” chłopaku Alexie. Jednak zbiegi okoliczności sprawią, że wkrótce pozna go na żywo. Co prawda nie od razu będzie widziała, że przystojny ochroniarz z muzeum, w którym się zatrudniła to właśnie Alex. Z początku nie będą mogli się dogadać, ale właśnie relacje od nienawiści do miłości są najbardziej ekscytujące, prawda?

 

Współczesne książki dla młodzieży to już dawno tytuły, które zdecydowanie „wyrwały się” ze swojej kategorii wiekowej. Są to książki tak dobre, poruszające tak ważne tematy i tak świetnie napisane, że usatysfakcjonują także dorosłych Czytelników.

Literaturę młodzieżową do 35% taniej znajdziecie TUTAJ.

młodzieżowa