Polecamy nowości i zapowiedzi na Walentynki

Zbliżają się Walentynki. Wiadomo, że Święto Zakochanych sprzyja romantycznym nastrojom. To dlatego w okresie około walentynkowym tak wspaniale czyta się książki o miłości. Specjalnie dla Was przejrzałam nowości i zapowiedzi i wybrałam 7 obiecujących tytułów. Zatem, jeżeli macie ochotę na potężną dawkę czytelniczego wzruszenia, to jesteście w idealnym miejscu.

Polecamy nowości i zapowiedzi na Walentynki

7 książek o miłości. Polecamy nowości i zapowiedzi na Walentynki 💘

Zakochane Trójmiasto. Antologia

Polecamy nowości i zapowiedzi na Walentynki. Zakochane Trójmiasto w TaniaKsiazka.pl >>

To zbiór romantycznych opowiadań stworzonych przez różnych autorów. Łączy je wątek miłości, zakochania i malowniczego Trójmiasta. Toteż losy różnych bohaterów odmienia miłość, która dopada ich nad Bałtykiem. Nie ważne kim są: outsiderami po przejściach, pisarzami czy perfekcjonistami, każde z nich zasługuje na to, żeby kochać i być kochanym. Podobno, jak się zakochać, to tylko nam morzem. 😉

Ten zbiór opowiadań znajdziecie w tym miejscu.

Zakochani w słowach Magdalena Trubowicz

Polecamy nowości i zapowiedzi na Walentynki. Zakochani w słowach w TaniaKsiazka.pl >>

To kolejna książka z serii Kupidyn w spódnicy. Miłość zazwyczaj czeka tam, gdzie się jej nie spodziewamy. Kto wie, może być tuż za rogiem?

Tomasz jest nieśmiałym bibliotekarzem, a w jego sercu tkwi myśl o niedostępnej Kornelii, popularnej aktorce. Dzięki swojej przyjaciółce, Izie, Tomasz uczy się tego, jak zrozumieć skompilowaną kobiecą naturę. Tymczasem w jego bibliotece pojawia się coraz więcej dziwnych osób. Okazuje się, że książki, które poleca, odmieniają łóżkowe życie czytelników. Okazuje się, że słowa pełne uczuć mogą oczarować.

Książka Zakochani w słowach będzie mieć premierę 14 lutego. Jednak możecie już dziś ją zamówić w tym miejscu.

P.S. Wciąż cię kocham. Jenny Han

Polecamy nowości i zapowiedzi na Walentynki. P.S. Wciąż cię kocham w TaniaKsiazka.pl >>To druga część serii O Chłopcach. Ponownie czeka nas ciepła, też pełna humoru lekka opowieść o miłosnych perypetiach Lary Jean. Czytelniczki pokochały tę bohaterkę dzięki książce Do wszystkich chłopców, których kochałam zekranizowanej przez Netflix. To romantyczna książkowa propozycja dla nastolatek. Szerzej o fabule książki pisałam tutaj.

Premierę P.S. Wciąż cię kocham zaplanowano na 13 lutego, jednak możecie nawet dziś sobie zarezerwować jej egzemplarz w tym miejscu.

 ❤

Mów szeptem Agnieszka Olejnik. Patronat CoPrzeczytac.pl!

Polecamy nowości i zapowiedzi na Walentynki. Mów szeptem w TaniaKsiazka.pl >>To kolejna propozycja z nurtu literatury młodzieżowej, jednak tym razem to książka dla tych czytelników, którzy wolą trudne historie o miłości.

Witek uwielbia Szekspira i jest matematycznym geniuszem, jednak nie radzi sobie najlepiej w relacjach z rówieśnikami. Nie ma przyjaciół i ma trudność w zawieraniu nowych znajomości, a łatka dziwaka wcale mu w tym nie pomaga. Pewnego dnia w szkole pojawia się nowa uczennica – Magda i  chłopakowi zaczyna zależeć mu na tym, żeby poznać ją bliżej. Mogą mieć więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać na początku.

Więcej o Mów szeptem dowiecie się z tej zapowiedzi, którą przygotowała Paulina.

Nową książkę Agnieszki Olejnik znajdziecie tutaj.

 

Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić? Natalia Sońsk

Polecamy nowości i zapowiedzi na Walentynki. Co jeszcze mogę dla ciebie zrobić w TaniaKsiazka.pl >>To już druga książka z cyklu Jagodowa miłość.

Główna bohaterka, Jagoda, cieszy się pracą w cudownej cukierni „Słodka”, jednak kobieta ma złamane serce. Zbliża się jej sprawa rozwodowa. Na dodatek możliwe, że odbiorą jej kamienicę, którą dostała w spadku. Prawnik, do którego Jagoda zgłasza się z polecenia – Teodor – okaże się wielkim wsparciem. Między nimi zacznie wywiązywać się przyjaźń, a może coś więcej?

Premiera tej książki Natalii Sońsk będzie miała miejsce w Walentynki. Możecie ją zamówić tutaj.

 

Zakochany przez przypadek Yoav Blum

Polecamy nowości i zapowiedzi na Walentynki. Zakochany przez przypadek w TaniaKsiazka.pl >>Czy coś takiego jak przypadek istnieje? A może nic nie dzieje się bez przyczyny. Z pewnością po przeczytaniu tej książki zaczniesz się nad tym zastanawiać.

Guy, Emily i Eric to pracownicy tajnej organizacji. Nie, nie są szpiegami. 😉 Są kreatorami przypadku. Odpowiadają za to, co odbieramy za wypadki losowe. Pewnego dnia Guy dostaje ważną misję, która wcale nie będzie łatwa, bo przecież nic, w czym chodzi o miłość, nie jest łatwe. Tym bardziej że skutków nie da się do końca przewidzieć… To książka, która zgrabnie łączy love story, fantasy i thriller, dlatego może się spodobać wielu czytelnikom.

Premiera – 13 lutego. Książkę Zakochany przez przypadek znajdziecie tutaj.

Randka z Hugo Bosym Agnieszka Lingas-Łoniewska

Polecamy nowości i zapowiedzi na Walentynki. Randka z Hugo Bosym w TaniaKsiazka.pl >>Już sama gra słowna w tytule sprawia, że się uśmiechamy, a później jest jeszcze zabawniej. Z pecha też może wyniknąć coś dobrego. 😉

Jagoda Borówko, kobieta sukcesu z pechem do facetów, w drodze na ślub przyjaciółki wdaje się w kłótnię z niezwykle przystojnym facetem. Jeszcze nie wie, że to właśnie on, Hugo Bosy, już niedługo zostanie jej nowym szefem. Chociaż oboje będą się starać, żeby zachować dystans, to jednak trudno będzie się im oprzeć wzajemnemu przyciąganiu. Zatem możemy być pewni tego, że będzie pikantnie, romantycznie, przewrotnie i zabawnie.

Premiera książki w Walentynki. Możecie ją zamówić w tym miejscu.

A Wy, po jakie książki o miłości sięgniecie w okolicach Walentynek? 😉 Jeżeli szukacie pomysłów na książkowe prezenty walentynkowe, to sprawdźcie, jakie tytuły wybrała dla Was ekipa Księgarni TaniaKsiazka.pl. Listę znajdziecie w tym miejscu.

Walentynkowe prezenty w TaniaKsiazka.pl. Sprawdź >>