Mów szeptem - kup na TaniaKsiazka.plMów szeptem to książka Agnieszki Olejnik, która swoją premierę będzie miała 30 stycznia 2019 roku. Powieść przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom literatury młodzieżowej i niezwykle wciągających historii. Co więcej, mamy przyjemność poinformować, że Mów szeptem to tytuł objęty patronatem Coprzeczytac.pl. Tym samym z ogromną przyjemnością zapraszamy was do zapoznania się z nią. Agnieszka Olejnik ma już na koncie kilka bestsellerowych powieści, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród czytelniczek. Najnowszą książką udowadnia, że jej sukces nie jest kwestią przypadku. Jeśli zatem do tej pory nie było wam po drodze z jej twórczością, koniecznie nadróbcie zaległości. Gwarantujemy, że nie pożałujecie!

Mów szeptem – głęboko ukryte, lecz silne emocje

Głównym bohaterem powieści jest Witek, który ma spore problemy w kontaktach z ludźmi. Chłopak bardzo lubi Szekspira. W związku z tym mógłby go czytać całymi godzinami. Natomiast jego wielką pasją jest matematyka. Zdecydowanie lepiej radzi sobie z nią niż z zawieraniem nowych znajomości. Ponadto bohater potrafi dostrzec słowa, jako barwy. Tym samym rówieśnicy go omijają, traktując trochę jak dziwaka. A Witek ciągle jest sam, bez żadnych przyjaciół i znajomych.

Cały świat chłopaka wywraca się do góry nogami, kiedy w szkole pojawia się nowa uczennica. Jest nią Magda – skryta dziewczyna, która nie mówi zbyt wiele. Jednak od razu wzbudza zainteresowanie i fascynację chłopaka. W związku z tym Witek po raz pierwszy w życiu czuje, że chciałby kogoś poznać lepiej i się do niego zbliżyć. Pozornie sporo ich od siebie różni, szybko jednak znajdują się między nimi także podobieństwa. Ponieważ oboje wybierają samotność, by uniknąć konsekwencji bliskości. Jednak już wkrótce ich życie skomplikuje się na tyle, iż zrozumieją, że czasem nie sposób jest wytrwać bez drugiej osoby.

Przypominamy, że książka pt. Mów szeptem Agnieszki Olejnik będzie dostępna od 30 stycznia bieżącego roku. Powieść pod naszym patronatem znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośniczkom literatury młodzieżowej. Koniecznie sprawdźcie, co tym razem czytelnikom przygotowała polska autorka.