Pozłacane wilki - kup na TaniaKsiazka.pl

Pozłacane wilki to książka, która prezentujemy Wam dziś z radością. Po pierwsze, dlatego że jest to niebanalna opowieść, która zainteresuje nawet najbardziej wymagającego odbiorcę. Po drugie, dlatego że historia napisana przez Roshani Chokshi została objęta naszym patronatem. Książka na polskim rynku będzie dostępna w sprzedaży od 21 lutego 2019 roku i przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom powieści przygodowych i fantastycznych. Warto tutaj wspomnieć, że ten tytuł poleca sam Rick Riordan, specjalizujący się w powieściach fantasy. Tym samym nie pozostaje nam nic innego, jak zaprezentować Wam nieco szczegółów, dotyczących fabuły prezentowanej dziś powieści.

Pozłacane wilki – dekadencki świat wyższych sfer

Paryż, rok 1889. Świat stoi u progu całkiem nowej ery przemysłu i elektryczności. W stolicy Francji zorganizowano Wystawę Światową, która tchnęła nowe życie w ulice miasta. A tym samym wydobyła na światło dzienne stare i nieco zapomniane sekrety. Okazuje się, że w tej metropolii nikt nie śledzi tajemnic tak bacznie, jak poszukiwacz skarbów i zamożny hotelarz Séverin Montagnet-Alarie. Wkrótce do mężczyzny o pomoc zwraca się potężna organizacja, Zakon Babel. W związku z tym Séverin otrzymuje propozycję dostępu do skarbu, który uważał za stracony – do należnego mu dziedzictwa. Sprawa jednak nie jest taka prosta. Aby odnaleźć skarb, poszukiwany przez Zakon, bohater potrzebuje pomocy kilku specjalistów. W ich skład wchodzą: matematyczka z długiem do spłacenia, historyk, który nie może wrócić do domu oraz tancerki o ponurej przeszłości. Jest jeszcze ktoś, kto jest mu bratem, choć nie łączą ich więzy krwi. I kto chyba za bardzo troszczy się i niepokoi.

W poszukiwaniach artefaktu w mrocznym, pełnym luksusu świecie Paryża, Séverinowi i jego towarzyszom przydadzą się ich spryt i wiedza. A to, co odnajdą, może odmienić losy świata. Jest tylko jeden warunek. Grupa musi pozostać przy życiu.

Pozłacane wilki to powieść pełna mrocznych tajemnic i niebezpieczeństw, czających się na każdym rogu. Przypominamy, że książka objęta naszym patronatem będzie dostępna w sprzedaży od 21 lutego bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy!