Powinnośc czy pasja - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka pt. Powinność czy pasja? Znajdź swoje powołanie i podążaj za nim! to gorąca nowość, pachnąca jeszcze drukiem. Elle Luna to artystyczna dusza, która nie tylko pisze, ale również maluje i projektuje. Pomysł na ten projekt nie był przypadkowy. Książka powstała z myślą o wszystkich, którzy nie do końca wiedzą, czym chcą zając się w przyszłości. Jak i również dla tych, próbujących szczęścia w wielu dziedzinach. Potrafisz narysować foremne kółko bez cyrkla? Naszkicowany kot przypomina kota? Ewidentnie przejawiasz talent do rysowania, śpiewu czy gry na skomplikowanym instrumencie, ale nie bardzo wiesz, co masz z tym zrobić? Z pomocą przychodzi Ci właśnie ta książka. Warto dodać, że Elle Luna wykonywała wiele projektów dla startupów. Bardzo chętnie przemawia na konferencjach i przeróżnych seminariach i efektywnie zaraża młodzież oraz starszych chęcią do rozwijania własnych pasji. Przekonajcie się o tym sami!

Powinność czy pasja – marzenia i rzeczywistość

Nikt nigdy nie powiedział, że dorosłe życie będzie łatwe. Człowiek codziennie przechadza się jego ścieżkami i często zatrzymuje się na rozstaju. W głowie pojawia się wtedy pytanie – co dalej? Wybrać ścieżkę powinności czy pasji? Nie ma wątpliwości, że każdy z nas stanął przed takim wyborem chociaż raz. A sprawa wcale nie jest prosta. Zewsząd bombardują nas wtedy własne lęki czy myśl o tym, co ktoś powie. Musimy zmierzyć się ze stereotypami, a uproszczenia wcale nie ułatwiają w swobodnym podjęciu decyzji. Czasem sam człowiek przegapia najlepszy moment na to, by wkroczyć na drogę marzeń i pasji. Cena za to jest bardzo wysoka. Ciągle zbyt wiele osób uważa, że zmarnowało życie, są niezadowoleni i rozczarowani. Trudno w takim stanie odnaleźć choćby odrobinę radości z każdego kolejnego dnia, w którym przecież tak wiele może się wydarzyć. A przecież nasz los, jest w naszych rękach.

Powinność czy pasja nie podsuwa gotowych rozwiązań. Jednak Czytelnik znajdzie tu mnóstwo pytań, z którymi będzie musiał zmierzyć się samodzielnie. Dodatkowo odbiorca zetknie się z prawdziwymi historiami ludzi zwykłych i niezwykłych, którzy również musieli wybrać pewnego dnia między obowiązkiem, a powołaniem. Jest duże prawdopodobieństwo, że dzięki tej pozycji Czytelnik odnajdzie własną drogę, na której obowiązek i praca zmienią się w pasję i powołanie.

Książkę Powinność czy pasja znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!