Książka doktor Anny Makowskiej, Smart shopping - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka doktor Anny Makowskiej to nie lada gratka dla wszystkich miłośników popularnej blogerki. Smart shopping. Kupuj świadomie! Żyj zdrowiej!  to doskonała propozycja dla każdego wielbiciela poradników, dotyczących zdrowego trybu życia. Facebookowy profil autorki śledzi ponad 56 tysięcy osób. Jej blog odwiedza nie mniej zainteresowanych. Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę? Ponieważ za wiedzą autorki stoi niemałe doświadczenie, a czytelnicy w prezentowanym dziś tytule znajdą mnóstwo rzetelnej wiedzy.

Książka doktor Anny Makowskiej, Smart shopping - kup na TaniaKsiazka.pl

Anna Makowska od lat pomaga ludziom zmienić nawyki żywieniowe. Ponadto uważnie obserwuje rynek żywieniowy i farmaceutyczny, zwracając uwagę na produkty dobrej jakości, a alarmując o tych, które tylko takie udają. Zainteresowani? Koniecznie sprawdźcie, co takiego znajdziecie w prezentowanej dziś książce!

Książka doktor Anny Makowskiej – jedz i żyj zdrowo

Trudno nie zgodzić się z faktem, że jedzenie to niezwykła przyjemność. Jak jednak odnaleźć w gąszczu sklepowych półek te naprawdę wartościowe produkty? To właśnie z tego powodu doktor Anna Makowska założyła blog. Dzięki niemu pomaga tysiącom ludzi dokonywać świadomych i zdrowych wyborów. Okazuje się też, że robienie zakupów spożywczych wcale nie musi być stresujące. A kluczem do sukcesu jest bez wątpienia ocena składu produktów. Oto fragment książki, który najbardziej oddaje to, czego dowiedzą się z niej czytelnicy.

Nasz świat to jedna wielka scena dla wielu aktorów – związków chemicznych. Jedne są lepsze, fajniejsze, a inne mniej korzystne dla naszego zdrowia. To czarne charaktery. Niektórych nie da się uniknąć, ale warto wyeliminować te, które jesteś w stanie odstawić od ręki… Wystarczy wziąć z półki w sklepie opakowanie leżące obok.

Książka doktor Anny Makowskiej pt. Smart shopping. Kupuj świadomie! Żyj zdrowiej! Znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy wszystkim miłośnikom zdrowego odżywiania i poradników, dotyczących zdrowia. Przekonajcie się sami, co do powiedzenia na ten temat ma specjalistka, której zaufały tysiące ludzi. Autorka udowadnia, że budowanie zdrowych nawyków i świadome wybieranie odpowiednich produktów w sklepie wcale nie musi być trudne i męczące. Tym samym pokazuje, że do zdrowego trybu życia wystarczy kilka prostych kroków.