Książka Donalda Tuska - kup na TaniaKsiazka.pl

Na rynku pojawi się nowa książka Donalda Tuska. Ta wiadomość z pewnością ucieszy tych czytelników, którzy chcą się więcej dowiedzieć o polityce krajowej i europejskiej. Wszak Donald Tusk był nie tylko polskim premierem, ale też Przewodniczącym Rady Europejskiej. Tym samym jego najnowsza książka już jest gorąco wyczekiwanym tytułem. Szczerze w sprzedaży pojawi się już 12 grudnia 2019 roku i z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników gatunku. Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? Koniecznie czytajcie dalej, by poznać nieco szczegółów!

Książka Donalda Tuska - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Donalda Tuska – Szczerze o sobie

Prezentowana dziś pozycja to niezwykły i szczery dziennik Przewodniczącego Rady Europejskiej. W związku z tym czytelnicy będą mieć szansę dzień po dniu uczestniczyć w życiu człowieka, który pełnił tak ważną funkcję we wspólnocie europejskiej. Przyglądamy się jego pierwszym krokom w nowej roli, poznajemy kulisy europejskiej polityki i śledzimy najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat. Są to zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli, kryzys uchodźczy, śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza czy niekończące się negocjacje w sprawie Brexitu.

To jednak nie wszystko. Ponieważ w książce znajdziecie również wielowymiarowe i zaskakujące portrety najważniejszych postaci światowej polityki. Od Baracka Obamy i Angeli Merkel po Donalda Trumpa i Borisa Johnsona.

Jednak Szczerze to nie tylko opowieść o kulisach władzy. To przede wszystkim zapisane potoczystym, barwnym językiem polityczne credo Donalda Tuska i opowieść o Europie, która pozostaje wielkim marzeniem. A także o europejskiej polityce, która bywa gorzkim rozczarowaniem.

Przypominamy, że książka Donalda Tuska będzie dostępna w sprzedaży już od 12 grudnia bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję pt. Szczerze znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom literatury faktu i reportaży. Koniecznie sprawdźcie, co do powiedzenia ma jeden z najbardziej rozpoznawalnych, polskich polityków. Gwarantujemy, że nie pożałujecie. Zwłaszcza jeśli polityka to temat, który was interesuje. Donald Tusk zdradza bowiem wiele zaskakujących faktów i ciekawostek, które wiążą się z polityczną władzą. Sprawdźcie to i przekonajcie się sami!