Książka Kraina Lovecrafta - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Kraina Lovecrafta z okładką serialową to nie lada gratka dla wszystkich kolekcjonerów tego typu literackich wydań. Poza tym to również świetna okazja, by poznać historię, przeniesioną na małe ekrany dla HBO. Produkcja już od 17 sierpnia jest dostępna dla widzów na platformie HBO GO. Tymczasem na książkę przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać. Powieść w nowej okładkowej odsłonie będzie dostępna w sprzedaży na polskim rynku już od 2 września 2020 roku. Tym samym, jeśli jeszcze do tej pory nie było wam po drodze z tym tytułem, to świetna okazja, by nadrobić zaległości.

Książka Kraina Lovecrafta - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Kraina Lovecrafta oraz serial

Głównym bohaterem jest młody Atticus, który dołącza do swojej przyjaciółki Letitii oraz wuja George’a i razem z nimi wyrusza w podróż przez Amerykę, aby odnaleźć zaginionego ojca. Właśnie tak rozpoczyna się ich przygoda, która szybko okazuje się walką o przetrwanie i przezwyciężenie terroru białej Ameryki. Nie zabraknie też oczywiście przerażających potworów, rodem z powieści mistrza horroru – H.P. Lovecrafta.

Na ekranie pojawią się m.in.: Jonathan Majors jako Atticus Black, Jurnee Smollett-Bell jako Letitia Dandridge, Abbey Lee jako Christina Braithwhite czy Wunmi Mosaku jako Rudy Dandridge. Poza tym za reżyserię odpowiedzialni są zdobywca Oscara, Jordan Pelle oraz J.J. Abrams. Producentką wykonawczą i showrunnerką została Misha Green.

Oto jak prace nad produkcją komentuje Green:

Nasz scenograf powiedział, że mamy 162 plany zdjęciowe. Studia zajmujące się efektami wizualnymi i specjaliści od charakteryzacji, z którymi pracowaliśmy, należą do największych w branży. Robią filmy z serii „Gwiezdne wojny”. Nic mnie więc nie ograniczało poza własną wyobraźnią, co jest fantastyczne.

Przypominamy jeszcze raz, że książka Kraina Lovecrafta z okładką serialową, będzie dostępna w sprzedaży od 2 września bieżącego roku. Znajdziecie ją tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją każdemu miłośnikowi literatury grozy. Znajdziecie tu fascynującą historię, która z rozdziału na rozdział wzbudza coraz większy niepokój i dreszcz emocji.

Tymczasem poniżej prezentujemy wam zwiastun ekranizacji. Dajcie znać, czy sięgniecie po książkę i zerkniecie na serial!