KSIĄŻKA NA PREZENT DLA BABCI I DZIADKA DO 40% TANIEJ

Książka to wspaniały pomysł na prezent dla babci i dziadka. Czytanie utrzymuje umysł w dobrej kondycji i chroni przed chorobami, które mogą pojawić się w starszym wieku, w tym przed Alzheimerem. Dlatego, jeżeli chcecie naprawdę zatroszczyć się o swoich dziadków i babcie podarujcie im z okazji ich święta (21-22 stycznia) książkę. Oczywiście trzeba ją dobrze wybrać, żeby zechcieli po nią sięgnąć. Sprawdźcie moje propozycje książek dla seniorów z najnowszej promocji TaniaKsiazka.pl.

KSIĄŻKA NA PREZENT DLA BABCI I DZIADKA

Książka na prezent dla babci i dziadka: Generałowie. Niewygodna prawda o polskiej armii Juliusz Ćwieluch

Wielu starszych ludzi żyje wspomnieniami z przeszłości, a jak wiemy, przeszłość naszego kraju jest trudna i bolesna. Ta książka spodoba się szczególnie Panom i szczególnie tym, którzy służyli w wojsku lub żywo się nim interesują. Generałowie. Niewygodna prawda o polskiej armii porusza wbrew pozorom bardzo współczesne problemy, problemy polskiego wojska za czasów obecnego premiera Antoniego Macierewicza. Najważniejsi do niedawna dowódcy polskiej armii, którzy pod wpływem nacisków musieli odejść, opowiadają, o tym, jak w kilka godzin zniszczono dorobek Polskich Sił Zbrojnych i czym to grozi Polsce w najbliższych latach.

Książka na prezent dla babci i dziadka: Jezu, Ty się tym zajmij! Joanna Bątkiewicz-Brożek

O tej książce jest niezwykle głośno. Podobno bohater tej biografii to ksiądz, któremu sam Chrystus podyktował treść jednej z potężniejszych modlitw. W końcu spisano jego historię, w której nie brakuje także wielu przykrych doświadczeń. Ksiądz Dolindo Ruotolo był wielokrotnie oskarżany o herezję, mimo że cenił go nawet sam ojciec Pio. Obecnie trwa beatyfikacja tego kapłana. Podarujcie w prezencie Waszym dziadkom i babciom opowieść o niezwykłym księdzu, do którego przemówił sam Bóg.

Książka na prezent dla babci i dziadka: Morderstwo w Orient Expressie Agatha Christie

Wbrew pozorom seniorzy uwielbiają czytać kryminały, a nawet fantasy! Babcia redaktora CoPrzeczytac.pl uwielbia Sapkowskiego. 🙂
Morderstwo w Orient Expressie to idealna propozycja także dla Czytelników w starszym wieku. Ta fenomenalna książka, która uczyniła Agathę Christie sławną, królowała niedawno na ekranach kin, a wraz z filmem pojawiło się jej wznowienie.

A o czym opowiada? Podróż pewnym pociągiem przemienia się w zagadkę kryminalną, kiedy podczas postoju z powodu śnieżnej zaspy ginie jeden z pasażerów. Najsłynniejszy detektyw w historii, Herkules Poirot wkracza do akcji.

Książka na prezent dla babci i dziadka: Ks. Jan Kaczkowski. Wspomnienie Jan Kaczkowski

Tego księdza z pewnością nie trzeba nikomu przedstawić. Swoją postawą za życia, pokazał, o co w kapłaństwie naprawdę chodzi. Był dla ludzi, nigdy dla siebie. Nawet odchodząc, starał się pocieszyć żyjących i mówić im, jak walczyć z nieuniknionym. Nie bał się śmierci, która wyciągała po niego swoje macki, bał się za to, że zostawi swoich podopiecznych, dzieło swojego życia, puckie hospicjum. Książką Ks. Jan Kaczkowski. Wspomnienie pozwala poznać tego niezwykłego człowieka.

 

Czy Wy także uważacie, że książka to wspaniały prezent dla naszych kochanych dziadków i babć ?

Całą promocyjną listę z prezentami dla babci i dziadka znajdziecie tutaj>>>

KSIĄŻKA NA PREZENT DLA BABCI I DZIADKA DO 40% TANIEJ