Książka Wyrwa - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Wyrwa to nowość od Wojciecha Chmielarza, która będzie dostępna w sprzedaży już od 6 maja 2020 roku. W związku z tym powody do zadowolenia mają wszyscy miłośnicy twórczości polskiego pisarza. Poza tym ta pozycja zainteresuje każdego wielbiciela literatury kryminalnej, a przede wszystkim thrillerów psychologicznych. Jesteście ciekawi, co tym razem autor przygotował? Koniecznie czytajcie dalej, by dowiedzieć się więcej!

Książka Wyrwa - kup na TaniaKsiazka.pl

Książka Wyrwa – kilka słów o fabule

Świat głównego bohatera, Macieja Tomskiego, wywraca się do góry nogami po tragicznej wiadomości. Jego żona, Janina, zginęła w wypadku samochodowym. Jak powiedzieć dwóm córeczkom, że właśnie straciły matkę? Co powiedzieć teściom? Jak ma teraz funkcjonować, gdy dotychczasowe, spokojne życie nagle szarzeje i zmienia się w ciąg udręk? Tymczasem okazuje się, że to nie koniec przytłaczających informacji. Ponieważ Janina zginęła w wypadku pod Mrągowem. Tymczasem przed wyjazdem mówiła mężowi, że udaje się w delegację pod Kraków. Jak do tego doszło? Czy to możliwe, że zwyczajnie się pomyliła?

Sprawa staje się jeszcze bardziej skomplikowana, kiedy na pogrzebie kobiety pojawia się tajemniczy mężczyzna. Właśnie wtedy do Macieja dociera, że Janina miała wiele sekretów, o których on nie miał żadnego pojęcia. Znacznie więcej, niż można się spodziewać po kimś tak zagonionym i zapracowanym. I że musi się z nimi zmierzyć, choć wcześniej nigdy niczego nie podejrzewał. Tym samym z każdym dniem rośnie liczba pytań bez odpowiedzi. Rodzinna tragedia zamienia się w skomplikowaną zagadkę. Maciej już wkrótce jedzie na Mazury i przekonuje się, że być może w ogóle nie znał kobiety, z którą spędził ostatnie dwanaście lat życia.

Przypominamy, że książka Wyrwa będzie dostępna w sprzedaży już od 6 maja bieżącego roku. Prezentowaną dziś pozycję znajdziecie tutaj. Jeszcze raz gorąco polecamy ją wszystkim miłośnikom książek polskiego pisarza, Wojciecha Chmielarza. Poza tym ta lektura spodoba się każdemu wielbicielowi thrillerów psychologicznych. Koniecznie sprawdźcie to sami i przekonajcie się, co takiego mają w sobie historie tego autora, iż cieszą się tak ogromną popularnością wśród czytelników.