Książki dla dzieci i młodzieży taniej

Dzieci, które czytają, stają się mądrymi dorosłymi. To prawda znana nie od dzisiaj. Oferując dzieciom książki i zachęcając je do czytania, dajemy im niezwykle cenny dar. Skorzystajcie z najnowszej promocji TaniaKsiazka.pl i zapełnijcie biblioteczkę swoich dzieci nowymi tytułami. Nowa promocja objęła także tytuły dla młodzieży i nastolatków. Czytanie w tym wieku jest równie ważne. Niektóre książki mogą pomóc dzieciom poradzić sobie z niektórymi problemami, a inne skutecznie odciągną je od elektronicznych urządzeń. Zatem do dzieła! Wybrałam dla Was tytuły, szczególnie warte uwagi. Książki dla dzieci i młodzieży taniej nawet o 35% do 21 listopada.

Książki dla dzieci i młodzieży taniej – Nela na tropie przygód Nela Mała Reporterka

Z książek dla dzieci szczególnie polecam Wam książkę: Nela na tropie przygód. Ten tytuł spodoba się dzieciom w pierwszych klasach szkoły podstawowej. Książki Neli cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Mała reporterka dociera do różnych egzotycznych miejsc, jest niesamowicie ciekawa świata i pokazuje dzieciom, że jeśli tylko o czymś marzą, mogą to zdobyć. Dziewczynka wspaniale potrafi opowiadać o świecie, który obserwuje i miejscach, które odwiedza i zaszczepiać w dzieciach miłość do podróży i zdobywania wiedzy.

 

Książki dla dzieci i młodzieży taniej – Cud chłopak R. J. Palacio

Ta książka chwyta za serce i już nie puszcza. O jej sile i pięknie świadczy fakt, że właśnie została zekranizowana. Jej bohaterem jest 10-letni chłopiec, który w wyniku choroby ma zdeformowaną twarz. Przychodzi czas, kiedy musi opuścić bezpieczne bramy własnego domu rodzinnego i rozpocząć naukę wśród rówieśników w szkole. Nie będzie to dla niego doświadczenie łatwe. Zetknie się zarówno z okrucieństwem i zwykłą ludzką głupotą, jak i z miłością, przyjaźnią i empatią. Doświadczenia tego chłopca pokazują jak w lustrze nasz świat i to, jak różne oblicza może mieć ludzkie serce. Jednak nauczą także dzieci tolerancji i tego, że nie wygląd jest najważniejszy, ale wnętrze i że każdy zasługuje na szansę, żeby być naszym przyjacielem.

Książki dla dzieci i młodzieży taniej – Żółwie aż do końca John Green

Na książkę tego autora czekało wielu fanów jego twórczości na całym świecie. Jego bestselerowa książka Gwiazd naszych wina doczekała się ekranizacji i stała się jednym z najważniejszych tytułów młodzieżowych 2012 roku. Autor powraca z powieścią Żółwie aż do końca,  jej bohaterami ponownie są nastolatkowie. Tym razem do swojej powieści autor wprowadził wątki kryminalne. Główna bohaterka Ava będzie próbowała rozwikłać zagadkę zaginięcia miliardera Russella Picketta. W tym celu nawiąże kontakt z jego synem. W akcji detektywistycznej pomoże jej przyjaciółka Daisy. Okaże się jednak, że dziewczyna nie tylko będzie zmagała się z wielką tajemnicą zniknięcia miliardera, ale także z własnymi problemami.

Zajrzyjcie do bogatej TanioKsiążkowej biblioteczki z tytułami dla dzieci i młodzieży i wybierzcie dla swoich dużych i małych pociech nowe wspaniałe książki.

Całą TanioKsiążkową ofertę dla dzieci i młodzieży znajdziecie w tym miejscu.

Książki dla dzieci i młodzieży taniej