Stephen King - zobacz na TaniaKsiazka.pl

Słyszeliście utwór muzyczny o Stephenie Kingu? Wiedzieliście w ogóle, że coś takiego powstało? Tak, tak! Jednak to nie koniec zaskakujących informacji. Kawałek, o którym piszemy, został nagrany przez polskich raperów! Zaskoczeni? Jeśli chcecie poznać więcej informacji na ten temat, koniecznie czytajcie dalej!

Utwór muzyczny o Stephenie Kingu – kreatywność nie zna granic

Utwór muzyczny o Stephenie Kingu. Stephen King - zobacz na TaniaKsiazka.pl

http://film.org.pl

Nikt nie ma wątpliwości, że mistrz literatury grozy jest jedną z tych osób, które zasługują na tego typu hołd i uznanie. King niejednokrotnie już bywał inspiracją dla innych twórców, z wielu dziedzin. Dzisiaj z przyjemnością zaprezentujemy wam utwór muzyczny, stworzony przez naszych rodzimych raperów. Został on zatytułowany Stephen King, a jego wykonawcy to Toczek i Biały. W klipie gościnnie wystąpił również Filipek.

Nie chcemy zdradzać Wam zbyt wielu szczegółów, bo warto, byście usłyszeli tekst na własne uszy. Można zabawić się tu również w całkiem ciekawą grę. Koniecznie dajcie znać w komentarzu, ile utworów Stephena Kinga wymieniają polscy artyści w tym kawałku. No i oczywiście, które z nich przeczytaliście. Chętnie też poznamy Wasze opinie na ich temat oraz na temat samego pomysłu stworzonego przez raperów.

Trzeba przyznać, że to ciekawy pomysł. Z jednej strony muzycy promują wśród swoich odbiorców literaturę. Z drugiej zaś umiejętnie wykorzystują wielkie nazwisko do promocji własnej płyty. Ponadto ani Toczkowi, ani Białemu nie można zarzucić, że na literaturze nie znają się wcale. Oboje chętnie przyznają w wielu wywiadach, że nie boją się sięgać po książki. A na społecznościowych profilach nierzadko udostępniają tytuły, którymi się interesują. Wśród nich oczywiście znajdowały się także powieści Stephena Kinga.

Poniżej przedstawiamy Wam utwór muzyczny o Stephenie Kingu. Jak już wspomnieliśmy, koniecznie podzielcie się z nami Waszymi opiniami na temat pomysłu i jego wykonania. Jeśli natomiast do tej pory nie mieliście okazji sięgnąć po powieści mistrza grozy, koniecznie nadróbcie zaległości. Wszystkie książki Stephena Kinga, dostępne na polskim rynku, znajdziecie tutaj. Gorąco polecamy!